Úvod > HiFi Elektronika > Marantz > AV receivery > Marantz SR8015

Marantz SR8015

Marantz SR8015

Foto 1 2 3 4 5 6 7 8

Popis

Marantz již dlouho nastavuje standard pro AV zesilovače kombinující výkon domácího kina s muzikálností zvuku a SR8015 posouvá tuto schopnost na nebývalé úrovně.

Premium AV receiver 11.2 8K s 3D zvukem a výkonem 205 W na kanál
Zažijte ohromující kvalitu zvuku - omamnou směsici síly, lehkosti, úžasných detailů a senzační hloubky. Tato vlajková loď mezi AV receivery označuje vrchol v kvalitě výroby Marantz s centrálně uloženým toroidním transformátorem, měděným pláštěm a symetrickou konstrukcí.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako 4K / 120Hz, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM).

Díky bezkonkurenčnímu výkonu Marantz je nový špičkový AV receiver SR8015 vyroben pro ty, kteří chtějí maximální zvukový a obrazový zážitek, ve spojení s nejnovějšími funkcemi. Zesilovače poskytuje 11 diskrétních kanálů, každý s výkonem 205 W pro velkolepý prostorový zvuk. Součástí konstrukce je také velký toroidní transformátor, namontovaný centrálně pro mechanické vyvážení, měděné šasi, vybrané vysoce kvalitní zvukové komponenty v celém rozsahu a vysoce kvalitní terminály reproduktorů.

Nový Marantz SR8015 obsahuje 8 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Jeden vyhrazený 8K vstup podporuje předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. Nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je navíc podporován na všech portech HDMI. Díky nejnovější technologii HDMI a specifikacím vám nový SR8015 umožní posunout domácí zábavu na další úroveň s podporou HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor je schopen upscaling nativních video zdrojů až do 8K kvality. SR8015 také podporuje HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X v mistrovské kvalitě z vašich televizních aplikací. Pohodlně se vaše vstupy HDMI automaticky přejmenovávají podle informací poskytnutých zdrojem.

Pociťte každý rozměr v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4 (s dalším 2kanálovým zesilovačem). Užijte si reproduktorový systém prostorového zvuku 7.1 nebo 9.1 a až šest dalších stropních reproduktorů nebo čtyři reproduktory podporující Dolby Atmos pro špičkový zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsah. Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, vytváří technologie Dolby Atmos Height Virtualization virtuální stropní zvuk z reproduktorů na úrovni posluchače.

Pohlcující zvukový obsah DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural: X nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus pro všechny vaše oblíbené filmy. DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

DTS: X PRO představuje nejnovější zvukovou technologii DTS 3D. Vychutnejte si až 13,2 kanálů zpracování zvuku s DTS: X Pro a užijte si plný prostorový zvuk ve vynikajících detailech. K řízení dalších 2 kanálů budete potřebovat další externí stereofonní zesilovač připojený k SR8015 (DTS: X Pro k dispozici s budoucí aktualizací firmwaru).

Vylepšená technologie IMAX Enhanced od DTS stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk a čistotu domácího kina. Sledujte jasnější a jasnější obrázky. Pociťte pohlcující, bušící zvuk a zažijte prémiový obsah digitálně remasterovaný pomocí IMAX.

Úplným ponořením posluchače do zvukového prostředí poskytuje Auro-3D. SR8015 podporuje 7.1, 9.1 a až 13.1 konfiguraci.

Cena s DPH

89.490,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Marantz > AV receivery > Marantz SR8015
Rezervovat poslech Marantz > AV receivery > Marantz SR8015
Dotázat se na Marantz > AV receivery > Marantz SR8015

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

černástříbrno-zlatá

Informace od výrobce

Marantz SR8015

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna