Úvod > HiFi Elektronika > Marantz > Stereo zesilovače a receiver > Marantz NR1200

Marantz NR1200

Marantz NR1200

Foto 1 2 3 4 5 6

Popis

Moderní stereofonní komponent s vestaveným systémem HEOS.

Štíhlý stereofonní síťový receiver se skvělým detailním zvukem ve vysokém rozlišení, uložený do kompaktního šasi, to je nový Marantz NR1200. Díky plně diskrétní konstrukci zesilovače a s proslulým zvukem, je NR1200 ideální pro náročné milovníky hudby, kteří žádají jak vynikající kvalitu hudby, moderní možnosti streamování, tak i digitální konektivitu.

Dostatečný výkon pro každého - bez pohledu na váš hudební vkus, Marantz NR1200 vždy dodává vámi požadovaný výkon ze svého zesilovače z diskrétních součástek s koncovým stupněm s oddělenými výkonovými zesilovači pro pravý a levý kanál. Síla 2x 75W si hladce poradí s širokou škálou reprosoustav, na kterých bude znít vaše hudební sbírka skvěle a s rafinovaným zvukem Marantz.

Kromě analogových linkových vstupů RCA, z nichž jeden je speciálně určen pro přímé připojení gramofonu s přenoskou MM, disponuje NR1200 také vstupy digitálními, včetně pěti HDMI nejnovějšího standardu 2.3 s podporou 4K UHD videa a obsahu s vysokým dynamickým rozsahem. HDMI vstupy se dokonce samy přejmenují podle toho, jaký zdrojový komponent je k nim připojen.

Sluchátka bezdrátově - po aktualizaci firmware (konec roku 2019) NR1200 také umožní připojení BT bezdrátových sluchátek. Pozdě v noci tedy nebudete rušit sousedy hlasitou reprodukcí přes reprosoustavy, anebo paralelním provozem sluchátky vykompenzujete nedostatečnou citlivost sluchu jednoho z diváků.

Multiroom - Marantz NR1200 je dalším z členů rodiny Marantz sdílející společnou platformu HEOS, která umožňuje pohodlné streamování z nepřeberného množství zdrojů včetně oblíbeného Tidalu. Dvojice reproduktorových terminálů A a B může napájet buďto hlavní pár (při použití propojení bi-wire), nebo lze druhý výstup B alternativně použít pro zásobování druhého páru reprosoustav v jiné místnosti.

Kompletní popis viz PDF soubor v levém sloupci

Cena s DPH

16.990,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Marantz > Stereo zesilovače a receiver > Marantz NR1200
Rezervovat poslech Marantz > Stereo zesilovače a receiver > Marantz NR1200
Dotázat se na Marantz > Stereo zesilovače a receiver > Marantz NR1200

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

černástříbrno-zlatá

Možnost poslechu

Možnost poslechu
Výrobek je k dispozici v našem studiu

Informace od výrobce

Marantz NR1200

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna