Úvod > HiFi Elektronika > NAD > Multikanálové systémy > NAD T 758 V3i

NAD T 758 V3i

NAD T 758 V3i

Foto 1 2 3 4 5

Popis

Dolby Atmos 4K AV receiver s vestavěným BluOS streamerem a kalibrací zvuku Dirac Live.

Architektura MDC (Modular Design Construction), vítěz ocenění Red Dot Design, je odpovědí na zastarávání výrobků. Obvody pro zpracování digitálního zvuku a obrazu jsou u receiveru NAD T 758 V3i umístěny na vyměnitelných modulech. Díky tomu je možné je v budoucnu vyměnit a receiver aktualizovat na nové budoucí digitální formáty. Vaše investice je tak ochráněna.

Populární prostorové zvukové formáty, včetně HD formátů Dolby Atmos, DTS:X a DTS Master Audio, jsou dekódovány nejnovější generací vysokorychlostního vícejádrového DSP procesoru. NAD T 758 V3i je zcela unikátní díky vestavěnému BluOS streameru s podporou hi-res formátů jako je např. MQA (Master Quality Authenticated). Přidejte k tomu exkluzivní zesilovač NAD PowerDriveTM s vysokým výstupním proudem a dynamickým výkonem, který dostane to nejlepší z téměř jakýchkoli reproduktorů, kterými osadíte své domácí kino. Výsledkem je špičkový zvuk s velkou hloubkou, jasností a neuvěřitelnými detaily bez ohledu na to, jestli si pouštíte film nebo přehráváte hudbu ve stereu.

NAD T 758 V3i nabízí vysoký výkon a nejnovější video technologie včetně podpory UltraHD rozlišení až 3840 x 2160 pixelů při 60 snímcích za vteřinu a barevným gamutem 4:4:4 s podporou HDR. Analogové video vstupy jsou převedeny na digitální HDMI signál pro zachování jednoho kabelu do vaší TV nebo projektoru. Zpracování videa necháváme tam, kam patří - do vaší TV nebo projektoru. Zamezujeme tak vícenásobné konverzi video formátů, kterou trpí jiné receivery.

Vytvořili jsme velmi jednoduché uživatelské rozhraní, které je neuvěřitelně flexibilní, ale zároveň snadné k používání. Každý zdrojový komponent si zachovává stejné uživatelské nastavení pokaždé, když je vybraný pro sledování a nejsou zde také žádné "neobsazené vstupy", které by vás mohly mást. Navíc vám šikovné AV předvolby umožní individuální nastavení zvukových profilů pro různé typy obsahu (drama, akční filmy, záznamy koncertů apod.) tak, aby zvuk co nejvíce odpovídal vaší chuti. Všechny vstupy lze přejmenovat např. podle názvů připojených komponent. Receiver lze velmi snadno integrovat do mnoha řídících systémů inteligentních domů, jako jsou např. Crestron, Control4 a další.

Nejmodernější technologie pro korekci akustiky místnosti, to je Dirac Live. Obvykle je rezervovaný pro ultra high-end komponenty, které stojí několikanásobek ceny NAD T 758 V3i. S Dirac Live můžete vybudovat perfektní poslechové prostředí s korekcí jak časování, tak zabarvení zvuku pomocí dodávaného kalibračního mikrofonu a výkonného software.

NAD T 758 V3i má vestavěný bezdrátový BluOS streamer, který vám umožní streamovat bezztrátově hudbu do vašeho domácího kina z místní hudební knihovny, internetových rádií nebo populárních hudebních služeb jako jsou TIDAL, Spotify a další. Streamer můžete ovládat pomocí aplikace v češtině.

Specifikace:
7 x 60 W / 8 Ohm současně do všech kanálů
2 x 110 W stereo mód (8 Ohm)
Výměnné moduly MDC pro možnost budoucího upgrade na nové formáty
Vestavěný AM 230 pro audio a VM 130 pro video
3 HDMI vstupy, 1 výstup s podporou 4K / 60p / 4:4:4 / HDCP2.2
Zabudovaný AirPlay 2
Podpora hlasového ovládání Siri Voice Assistant (přes AirPlay 2)
Podpora formátu Dolby Atmos a DTS HD Master Audio
Podpora multiroomového systému BluOS
Přehrávání HiRes Audio 24 bit / 192 kHz / FLAC, WAV, AIFF
Pět předvoleb zákaznického nastavení
Nezávislé přehrávání ze zdroje a řízení hlasitosti ve 2. zóně
RS-232 port pro připojení do řídících systémů
Možnost kalibrace systému jednou z nejlepších současných kalibrací Dirac Live
Rozměry (š x v x h): 435 x 172 x 397 mm
Hmotnost: 15,4 kg
Provedení: grafit
Dodávané příslušenství: BluOS Kit - (USB Hub, Wi-Fi Dongle, Bluetooth USB Micro Adapter a USB / USB Kabelový Extender), dálkový ovladač AVR 4, dálková ovládání ZR7 pro 2. zónu, měřící mikrofon

Cena s DPH

39.990,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat NAD > Multikanálové systémy > NAD T 758 V3i
Rezervovat poslech NAD > Multikanálové systémy > NAD T 758 V3i
Dotázat se na NAD > Multikanálové systémy > NAD T 758 V3i

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

grafit

Informace od výrobce

NAD T 758 V3i

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna