Úvod > HiFi Elektronika > Oppo > Oppo elektronika > Oppo Sonica DAC

Oppo Sonica DAC

Oppo Sonica DAC

Foto 1 2 3 4

Popis

OPPO Sonica DAC je bezdrátový síťový přehrávač hudby ve vysokém rozlišení.
Ve výbavě má koaxiální a optický digitální vstup, USB DAC, USB vstup, XLR a RCA audio výstupy, převodník ESS ES9038PRO, OLED displej.

Vysoký výkon zvuku a univerzálnost
Sonica DAC spojuje absolutní kvalitu zvuku již tradičního audiofilského DAC komfortu a univerzálnost síťového přehrávače. Ať už jste připojeni k počítači přes USB nebo streamujete z DLNA serverů na vašem počítači nebo na NAS discích, Sonica DAC vám zaručí poslech vaší oblíbené hudby v té nejlepší kvalitě.

Hudba bez limitů
Sonica DAC vám umožní přístup k vaší oblíbené hudbě několika způsoby. Může být použit jako tradiční DAC k vylepšení kvality zvuku z vašeho počítače pomocí USB. Dále může být použit jako přehrávač médií s vysokým rozlišením dekódující zvuk z připojených USB disků nebo dokonce jako síťové zařízení přehrávající obsah z DLNA serverů, a pomocí Airplay a Bluetooth.

Pohodlné ovládání a propojitelnost
Sonica DAC se ovládá pomocí určených aplikací pro chytré telefony a tablety tak, aby vám usnadnily jednoduše najít a umožnit přístup k obsahu z DLNA serverů, připojených USB disků a streamovaných služeb jako jsou Tidal a Spotify.

Excelentní výkon převodníku
Sonica DAC je vybaven 32-bit převodníkem ES9038PRO firmy ESS Technology technologií HyperStream. Je vybaven nejvyšší řadou převodníku z produkce firmy ESS Technology a převodník ES9038PRO určuje nový standard pro nepřekonatelné audio se 140dB dynamickým rozsahem.

Dokonalá energie pro křišťálově čistou hudbu
Sonica DAC využívá jako zdroj napájení masivní toroidní trafo, které nabízí vyšší efektivitu a výrazně nižší vnější rušení magnetického pole ve srovnání s tradičním laminovaným ocelovým jádrem transformátorů.

Plně symetrická konstrukce
Sonica DAC je perfektně vyladěné zařízení od DAC čipu až po XLR výstupy, RCA výstupní signál je dokonce konvertován ze symetrického výstupu. Vyvážený design nabízí lepší potlačení šumu, kvalitnější signál a výsledkem je lepší separace audio kanálů.

Asynchronní USB DAC
Sonica DAC přemění jakýkoliv počítač na vysoce výkonný audio zdroj tak, že obchází špatnou kvalitu, kterou poskytují DAC převodníky klasických zvukových karet v PC. Režim asynchronního přenosu využívá přesnost hodin uvnitř Sonica DAC místo hodin v počítači. Vstup USB DAC podporuje PCM až 768 kHz 32-bit a až DSD512.

Přehrávání a streamování hudby s vysokým rozlišením
Kromě svých tradičních vlastností DAC je Sonica DAC také síťový přehrávač umožňující pehrávat hudbu ve vysokém rozlišením, který umí dekódovat zvukové soubory až do 24-bit 192 kHz z formátů jako jsou FLAC, WAV a Apple Lossless, stejně jako soubory DSD64 z DLNA serverů a z připojených USB flash disků.

Apple AirPlay a Bluetooth
Sonica DAC podporuje Apple AirPlay, který umožňuje streamovat hudbu z iTunes, zařízení iOS a OS X počítačů do SONICA DAC prostřednictvím vaší sítě. Navíc podporuje Bluetooth, což vám umožní rychle připojit vaše mobilní zařízení k SONICA DAC pro streamování hudby.

Snadná integrace se systémem SONICA Multi-Room Speaker
Sonica DAC umožňuje přehrávání zvuku ve vysokém rozlišením, streamování sítě a připojení mobilního zařízení k vašemu domácímu audio systému. Jako člen rodiny produktů OPPO SONICA vám vstup AUX SONICA DAC umožní připojit existující zdroj analogového zvuku do domácí sítě SONICA. Přidáním některých reproduktorů SONICA Wi-Fi si můžete užívat svou oblíbenou hudbu kdekoliv ve vašem domě.

Tradiční design s moderním OLED displejem
Sonica DAC je poskytnuta v klasickém hliníkovém provedení s již dobře známým ovladačem hlasitosti a tlačítky pro výběr zdrojového signálu. Přednímu panelu z broušeného kovu vévodí OLED displej o velikosti 2,8 palce, na kterém lze dobře vyčíst veškeré informace o zvukovém signálu.

Parametry
Rozměry (š x v x h): 254 x 76 x 360 mm
Hmotnost: 4,7 kg
Barevné provedení: černé

Cena s DPH

27.990,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Oppo > Oppo elektronika > Oppo Sonica DAC
Rezervovat poslech Oppo > Oppo elektronika > Oppo Sonica DAC
Dotázat se na Oppo > Oppo elektronika > Oppo Sonica DAC

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

černá

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna