Úvod > HiFi Elektronika > Oppo > Oppo elektronika > Oppo UDP-205

Oppo UDP-205

Oppo UDP-205

Foto 1 2 3 4

Popis

OPPO UDP-205 je univerzální audiofilní 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač s nejlepším výkonem ve své třídě, podporuje HDR (HDR10 a Dolby Vision), upscaling až do 4K, High-resolution audio, 7.1 kanálový analogový výstup, samostatný stereo XLR/RCA audio výstup.

OPPO 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač UDP-205 zajistí bezkonkurenční AV zážitek příznivcům domácího kina. Díky více než desítce let zkušeností společnosti OPPO s technologiemi zpracování obrazu a Hi-Fi audia je UDP-205 ideální volbou do vašeho domácího kina či poslechového studia.

Vyspělá technologie pro zpracování obrazu
OPPO má za sebou mnoho let zkušeností s výrobou High-End DVD a Blu-ray přehrávačů, takže pro dosažení nejlepšího zpracování obrazu u 4K UHD Blu-ray, Blu-ray, DVD a dalších formátů medií zvolili spolupráci s MediaTek a spolu vytvořili specializovaný 4K UHD Blu-ray dekodér SoC ? čtyřjádrový procesor OP8591.

Kvalitní zpracování audia
Pro analogové audio výstupy jsou v UDP-205 použity dva nejvyšší modely ES9038PRO DAC, které jsou vlajkovou lodí řady ESS SABER PRO, poskytující nejvyšší výkon ve své třídě.

Mechanika pro přehrávání 4K disků
Díky laserové mechanice je možné mimořádně rychlé načítání disků, je zajištěna kompatibilita s širokou škálou optických médií, detekce chyb a jejich oprava pro bezchybné přehrávání médií.

4K UHD Blu-ray a media přehrávač
UDP-205 podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu. Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků pro co nejlepší kompatibilitu s médii uživatele.

Upscalování až do rozlišení Ultra HD (4K)
UDP-205 přepočítá video obsah v nižším rozlišení až do rozlišení 4Kx2K/50/60Hz u kompatibilního zobrazovače.

Nastavení obrazu
UDP-205 vám umožní nastavit jas, kontrast, barvy, saturaci a ostrost obrazu, což vykompenzuje nedostatky jiného zařízení v sestavě domácího kina, nebo dotvoří obraz podle vašich představ.

Podporuje rozlišení až 4K/60 s nativním 4:4:4 barevným prostorem
UDP-205 podporuje všechna běžná rozlišení SD, HD, UHD včetně 4K/60p, 4K/50p, 4K/30p a 4K/24p a barevné prostory jako PC RGB, Video RGB, YCbCr 4:4:4, 4:2:2 a 4:2:0.

Bezztrátové High-resolution audio
Podporuje audio formáty až DSD64/128 nebo multikanálové DSD64 či 192kHZ/24-bit PCM, které využívají bezztrátové formáty jako AIFF, ALC, APE, FLAC a WAV.

Podporuje formáty prostorového zvuku
UDP-205 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio spolu s bitstream Dolby Atmos a DTS:X. Přidání těchto nových formátů ještě více přispěje k zvukovému efektu 3D.

7.1 kanálový analogový výstup
Pro zajištění kompatibility se staršími zesilovači, předzesilovači a přijímači, které nepodporují HDMI najdete u UDP-205 i 7.1 multikanálový analogový výstup, který zajistí až neuvěřitelně prostorový zážitek.

Sluchátkový výstup
UDP-205 nabízí i možnost zapojení sluchátek v předním panelu.

Vysoce kvalitní kovová konstrukce
Šasi z pevné oceli, hliníkový čelní panel navazují na tradici excelentního zpracování u předchozích modelů OPPO Blu-ray přehrávačů.

Snadná integrace do systému domácího kina
UDP-205 snadno začleníte do jakéhokoli systému i díky tomu, že je možné jej ovládat pomocí IR, RS-232, HDMI, CEC příkazů či jiných IP řídicích systémů. Přehrávač podporuje také trigger In/Out pro automatické zapnutí/vypnutí jiných připojených zařízení.

Atraktivní uživatelské rozhraní
Aktualizované uživatelské rozhraní ve vysokém rozlišení je navrženo pro co největší uživatelovo pohodlí ? snadná navigace, jednoduchá správa medií a přístup k nim z lokálního i síťového uložiště.

Podporuje různorodá média
UDP-205 je schopen přehrát všechny standartní optické formáty disku jako např. 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD a CD. Také podporuje připojené USB harddisky a flash disky až 16TB. Také zpřístupní obsah na DLNA serverech a SMB přes místní síť.

HDMI Audio Jitter redukční obvod
V OPPO UDP-205 UHD 4K Blu-ray přehrávači, OPPO technici řeší problémy se zdvojením nebo vynecháním krátkého úseku při čtení audio stopy (Jitter) jedinečným HDMI Audio obvodem. Cílem tohoto obvodu je poskytnout stabilní video, kde se neobjeví žádný jitter.

Hlavním úkolem pro získání stabilního videa v přehrávači je mnoho formátů videa, které musí být podporovány. Různé video formáty vyžadují různé frekvence. Není možné vytvořit všechny tyto frekvence přímo z oscilátorů, takže místo toho se pro generování požadovaných frekvencí používá PLL (Phase Locked Loops). Naštěstí má UDP-205 dva HDMI porty: port HDMI 2.0 podporující všechny video formáty včetně Ultra HD a port HDMI pouze pro audio.

Cena s DPH

49.990,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Oppo > Oppo elektronika > Oppo UDP-205
Rezervovat poslech Oppo > Oppo elektronika > Oppo UDP-205
Dotázat se na Oppo > Oppo elektronika > Oppo UDP-205

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

černá

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna