Úvod > Příslušenství > IsoTek > Kabely, konektory > IsoTek EVO3 Initium 1,5m

IsoTek EVO3 Initium 1,5m

IsoTek EVO3 Initium 1,5m

Foto 1 2

Popis

Z hifi pohledu "Entry level" síťový kabel IsoTek EVO3 Initium přináší novou úroveň poměru velmi dobrého provedení a neobyčejně férové ceny. Initium je určen k samozřejmé výměně všech zdarma běžně dodávaných černých plastových kabelů k audio/video přístrojům, jehož provedení a špatná kvalita odpovídá co nejnižší výrobní ceně.

Osvědčená konstrukce/geometrie z vyšších modelů IsoTek byla použita i u základního síťového kabelu Initium. Vodiče 3 x 2 mm2 z čisté 99,9999% OFC mědi jsou paralelně vedeny s lehkým točením do spirály s použitím Polyethylenové/PE dielektrika. Výplň mezi jednotlivými žilami je z bavlny, která dodává kabelu vnitřní tuhost a zároveň má vynikající dielektrické vlastnosti. To celé je zabalené papírovou vrstvou. Papír zpevní předešlou konstrukci pro aplikaci flexibilního PVC obalu a s bavlněnou formou je tlumícím prvkem, který s Polyvinylchlorid/PVC pláštěm zachovává výborné izolační vlastnosti kabelu.

Poddajný, žáruvzdorný kabel Initium s průměrem 10mm je prokazatelně obrannou proti vysokofrekvenčnímu/RFI i elektromagnetickému/EMI rušení a zlepšuje zvukové i obrazové vlastnosti vašeho audiovizuálního systému.

Cena s DPH

1.690,00 Kč ( běžně 2.090,-)   

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat IsoTek > Kabely, konektory > IsoTek EVO3 Initium 1,5m
Rezervovat poslech IsoTek > Kabely, konektory > IsoTek EVO3 Initium 1,5m
Dotázat se na IsoTek > Kabely, konektory > IsoTek EVO3 Initium 1,5m

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Informace od výrobce

IsoTek EVO3 Initium 1,5m

Ocenění

HiFi+ highly recommended

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna