Úvod > Reprosoustavy > Magnat > Magnat aktivní repro > Magnat Multi Monitor 220

Magnat Multi Monitor 220

Magnat Multi Monitor 220

Foto 1 2 3 4 5

Popis

Plně aktivní Bluetooth stereofonní reproduktor s phono vstupem
Magnat MULTI MONITOR 220 kombinuje klasické hi-fi s moderním streamováním hudby. Tato velmi kvalitní aktivní stereofonní sada obsahuje předzesilovač zvuku pro MM přenosky gramofonu, dále Bluetooth přijímač včetně aptX, analogové a digitální vstupy.

MULTI MONITOR 220 zpracovává digitální signály až do 192 kHz / 24 bitů. Abychom zajistili, že tato vynikající kvalita bude během přehrávání plně využita, použijeme pouze vysoce kvalitní komponenty. Vybrali jsme 25mm tweeter Magnat fmax, který díky své optimalizované disperzi zvuku a silnému feritu magnetického systému funguje stejně dynamicky jako i v oblasti přesnosti. Nižší frekvence jsou řešeny měničem FE Dynamics s keramicko-hliníkovou membránou a magnetickým systémem s optimalizovaným zkreslením. Tím pádem tyto kompaktní reproduktory pokrývají působivý kmitočtový rozsah 35 až 40.000 Hz. Ti, kteří potřebují ještě větší výkon v oblasti basů, mohou připojit subwoofer prostřednictvím portu Sub-Out.

Magnat MULTI MONITOR 220 má velkoryse dimenzovaný, vysoce kvalitní zesilovač třídy D s výkonem 2 x 40 W RMS. Modul se všemi konektory je umístěn v krytu pravého reproduktoru. To znamená, že stereo sada nepotřebuje samostatný zesilovač nebo přijímač, ale jen napájecí přípojku. Všechny komponenty jsou dokonale přizpůsobeny a poskytují jasnou a výjimečně výkonnou reprodukci, něco, co je jinak možné jen s mnohem dražšími nebo většími systémy. Levý a pravý reproduktor jsou vzájemně propojeny pomocí klasického reproduktorového kabelu, který je součástí balení.

Všechny kvalitní technologie výrobce jsou umístěny v robustním, nízko rezonančním korpusu z dřevěných desek E1 MDF. Bílá membrána subwooferu má stylový vzhled a představuje výrazný kontrast s hedvábně matnou černě lakovanou ozvučnicí. Ti, kteří mají rádi věci poněkud více diskrétní, mohou nasadit odnímatelný přední kryt s akustickou látkou prostřednictvím neviditelných magnetických prvků. V každém reproduktoru se nachází pečlivě naladený port Airflex se zaoblenými hranami. To umožňuje majitelům MULTI MONITOR 220 vychutnávat si další výkon v rozsahu basů bez rušivých vlivů. Aby byla zajištěna bezpečná a akusticky optimální stabilita, reproduktory jsou vybaveny gumovými nožkami, které tlumí nežádoucí rezonance.

Specifikace:
2-pásmová aktivní regálová reprosoustava s bassreflexem
Středobasový měnič: 130 mm basová membrána
Výškový měnič: 25 mm kalota
Výkon (trvalý / špičkový): 40 / 80 W
Doporučený výkon zesilovač: od 30 W
Frekvenční rozsah: 35 - 40.000 Hz
Rozměry (š x v x h): 178 x 298 x 235 mm
Hmotnost: 5,0 kg aktivní, 4,4 kg pasivní
Barevné provedení: černý satén / černý dekor

Cena s DPH

10.990,00 Kč ( pár )   

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Magnat > Magnat aktivní repro > Magnat Multi Monitor 220
Rezervovat poslech Magnat > Magnat aktivní repro > Magnat Multi Monitor 220
Dotázat se na Magnat > Magnat aktivní repro > Magnat Multi Monitor 220

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

černá

Informace od výrobce

Magnat Multi Monitor 220

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna