Úvod > Reprosoustavy > Sonus faber > Sonus faber Olympica Serie > Sonus Faber Olympica I

Sonus Faber Olympica I

Sonus Faber Olympica I

Foto 1 2 3 4

Popis

Sonus faber Olympica pokračuje v tradici vynikajících materiálů a designu v kombinaci se skvělým výkonem a bezchybnou kvalitou zpracování. Celá serie se vyrábí v Itálii. Charaktristické je použití ořechového dřeva včetně masívu, výsledný produkt je pak syntézou zkušeností z vlajkové lodi Aida a klasické podoby tvaru Lyry. Důležitá inovace spočívá v asymetrii skříně, která snižuje vnitřní rezonance. Ve všech modelech jsou použity nové měniče i koše, které byly navrženy výhradně inženýry Sonus faber.
K výrobě membrán bylo využito přírodních materiálů - hedvábí pro výškovou kopulku a směs celulózy u basových a středobasových měničů. Kuželový výškový reproduktor s technologií DAD má průměr 29 mm, neodymový magnet a je odvozen od modelu Aida. Středový reproduktor o průměru 150 mm je vyroben z patentované směsi celulózy, kapoku a kenafu, 180 mm basový měnič pak má membránu z celulózové buničiny a rigidní syntaktické pěny.
Dělící kmitočty ve výhybce jsou výsledkem počítačového výzkumu a pečlivého ladění podle sluchu. Použité součástky jsou pečlivě vybírány a pocházejí od nejlepších mezinárodních producentů.
Inovativní duší celého projektu je systém basreflexu, který má zajistit dostatečnou rychlost, artikulaci a rozšíření nízkých frekvencí. Tento systém s vertikálním laminárním bočním prouděním vzduchu umožňuje posluchači se rozhodnout, zda nasměruje vyústění basreflexu dovnitř nebo ven, v závislosti na akustice poslechového prostoru.

Specifikace
2-pásmová regálová reprosoustava s bočním bassreflexem
Středobasový měnič: 150 mm membrána - Sonus faber MW15XTR, je ultra dynamický měnič s vysokou linearitou. Patentovaná membrána je vyrobena směsí celulózové buničiny, kapok kenaf a dalších přírodních vláken.
Výškový měnič: "Arrow Point" DAD 29XTR2, Sonus faber - 29 mm hedvábná kalota s výkonným neodymovým magnetem.
Korpus: tělo z masivu zajišťuje strukturální pevnost a kontrolu rušivých rezonancí, vytváří zážitek z poslechu, který je jasný, podrobný a extrémně dynamický, boční bassreflex navíc umožňuje snadno umístit do poslechového prostředí, kabinet ve tvaru lyry eliminuje vnitřní stojaté vlnění.
Impedance: 4 ohm
Terminály: bi-wiring / bi-amping
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 150 W
Frekvenční rozsah: 50 - 30.000 Hz
Citlivost: 87 dB
Rozměry(š x v x h): 222 x 354 x 368 mm
Hmotnost: 15 kg / kus
Povrchová úprava: Piano Black

Cena s DPH

84.990,00 Kč ( původně 139.990,- )   

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Sonus faber > Sonus faber Olympica Serie > Sonus Faber Olympica I
Rezervovat poslech Sonus faber > Sonus faber Olympica Serie > Sonus Faber Olympica I
Dotázat se na Sonus faber > Sonus faber Olympica Serie > Sonus Faber Olympica I

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

klavírní lak černý

Informace od výrobce

Sonus Faber Olympica I

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna