Úvod > Reprosoustavy > Wharfedale > Wharfedale Denton 80th Limited > Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)

Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)

Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)

Foto 1 2

Popis

Wharfedale, jeden z nejznámějších britských výrobců reprosoustav, slaví v roce 2012 80. výročí svého vzniku. Při této příležitosti vyrobil jeden z nejoblíbenějších reproduktorů Wharfedale z let minulých, posílených novými technologiemi a materiály v limitované edici, plně vybaveným pro 21. století.
Model Denton, původně představený v roce 1967, ilustroval kvalitu a hodnotu Wharfedale svým jemným řemeslným zpracováním a přirozeným zvukovým projevem. Ve své době bylo prodáno miliony kusů po celém světě.
Legendární reproduktory nyní znovu představuje návrhář Peter Comeau, jako Denton 80. Anniversary Edition, čímž zůstává věrný svému slavnému názvu.
Výroční Wharfedale Denton je dvou-pásmový reproduktor v klasické skříni, ručně dýhované v mahagonu. Středobasový měnič je vybaven inovativním kevlarovým kuželem usazeným do tuhého odlitku šasi. Tato kombinace přináší bohaté, detailní basy i středy s vynikajícím dynamickým výkonem. Vysoké frekvence jsou řešeny pomocí textilní měkké kopule výškového reproduktoru s vysokým magnetickým tokem.
Velká pozornost byla věnována výhybce, která po dlouhém vývoji přináší pro posluchače koherentní, bezešvou hudební produkci.
Originální Denton byl dobře známý pro svůj teplý, bohatý a přirozeně znějící zvukový charakter. Výroční model zachovává tuto podstatu, ale zároveň ji doplňuje otevřenou, detailní scénou, která láká ke znovu prozkoumání celé Vaší hudební sbírky.

2-pásmová regálová reprosoustava (zadní bassreflex)
Středobasový měnič: 125 mm kónusová membrána tkaná kevlarovými vlákny
Výškový měnič: 25 mm textilní kalota
Impedance: 6 ohm
Terminály: bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 20 - 100 W
Frekvenční rozsah: 44 - 24.000 Hz, +/- 3dB
Citlivost: 86,0 dB
Rozměry (š x v x h): 200 x 320 x 305 mm
Hmotnost: 7,9 kg
Barevné provedení: mahagonová dýha

Cena s DPH

16.990,00 Kč ( katalogová cena 18.490,- / pár)  Akční cena  

Doporučené příslušenství

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Wharfedale > Wharfedale Denton 80th Limited > Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)
Rezervovat poslech Wharfedale > Wharfedale Denton 80th Limited > Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)
Dotázat se na Wharfedale > Wharfedale Denton 80th Limited > Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Možnost poslechu

Možnost poslechu
Výrobek je k dispozici v našem studiu

Informace od výrobce

Wharfedale Denton 80th Anniversary, Limited Edition (showroom)

Ocenění

Best Bookshelf Speaker, Hi-Fi World 2012 Awards

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna