Úvod > Sluchátka > Pryma > Sluchátka Pryma > Pryma 01 Special Carbon Marsala

Pryma 01 Special Carbon Marsala

Pryma 01 Special Carbon Marsala

Foto 1 2 3 4

Popis

Jedinečný design, prvotřídní provedení, styl. Kompletně vyrobené v Itálii. Návrh vývojářů Sonus faber zaručuje to, že nejen dokonale vypadají, ale také hrají.

Jejich originální konstrukce navíc umožňuje velmi jednoduše vyměnit nejen hlavový most, potažený vysoce kvalitní italskou kůží, ve třech barevných provedeních (černá, kávová a odstín burgundské), ale také pohodlné náušníky, přichycené k mušlím sluchátek magnetem. Pomocí konektorů je možné také vyměnit sluchátkový kabel.

Mušle těchto cirkumaurálních uzavřených sluchátek jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny a obsahují dynamické měniče o průměru 40 mm s tehkou mylarovou membránou a neodymovým magnetem. Jejich cívka je navinuta vodičem z 99,99% bezkyslíkaté mědi. Stejně kvalitní materiál je použit také na přívodní kabel, opatřený masivně pozlacenými konektory a mikrofonem.

Každá mušle je opatřena elegantní sponou, pomocí které je připevněna k hlavovému mostu a pomocí níž se upravuje její pozice na hlavovém mostu, tedy "velikost" sluchátek.

Dokonalá povrchová úprava mušlí, spolu s prošívaným koženým hlavovým mostem, dělá z těchto sluchátek skutečný módní doplněk. Nabízí se v několika variantách: smetanové, černé a karbonové, se stříbrnou povrchovou úpravou kovových částí a v černé a tmavě šedé se zlatou povrchovou úpravou, ve dvou odstínech zlaté. Hlavový most v alternativní barvě je možné přikoupit.

Specifikace:
Frekvenční rozsah: 10 Hz až 25.000 Hz
Impedance: 32 ohmů
Zkreslení 0,1% při 90 dB
Citlivost: 118 dB (1kHz / 1 mW)
Odnímatelný kabel zakončen 3,5 mm konektorem jack
Hmotnost: 355 g

Cena s DPH

14.490,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Pryma > Sluchátka Pryma > Pryma 01 Special Carbon Marsala
Rezervovat poslech Pryma > Sluchátka Pryma > Pryma 01 Special Carbon Marsala
Dotázat se na Pryma > Sluchátka Pryma > Pryma 01 Special Carbon Marsala

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna