Cambridge Audio CXC Series 2 Black Edition

cambridge_logo          cambridge-audio-cxc-series-2-lunar-grey-oceneni-small

Dostupnost Skladem
17 990 Kč –16 % 14 990 Kč / ks 12 388,43 Kč bez DPH
Cambridge Audio CXC Series 2 Black Edition
Cambridge CXCv2 hifisound.cz black edition f
Doprava zdarma 17 990 Kč –16 %

CD optimalizovaný transport, limitovaná edice v black provedení

CX Black Edition
Představujeme limitovanou edici v minimalistickém matně černém provedení s decentním lesklým černým nápisem. Stejný oceňovaný zvuk jako CX, jen v černé barvě. Proč? Protože jsme si mysleli, že budou vypadat děsně sexy. Pokud je chcete, neváhejte - černá edice CX tu nebude dlouho...

Jednorychlostní, pro přehrávání hudebních CD optimalizovaný transport Cambridge CXC, byl navržen pro dokonale přesné načítání digitálních dat z CD nosičů, s nejmodernější korekcí chyb. Používá legendární, osvědčené S3 servo a nejpokročilejší systém chybové korekce. Víceúčelové univerzální Blu-ray přehrávače mu prostě nemohou konkurovat.

Dělej raději jednu věc, ale na 100%
CXC je naprosto čistý CD transport. Je zkonstruován tak, aby přečetl digitální zvukové informace na discích CD s naprostou přesností a konzistencí. Tento signál pak předává dál do D/A převodníku, jako je Cambridge DacMagic 200M nebo vysoce kvalitní D/A převodníky v zesilovačích CX. Každá součástka v CXC je zaměřena na precizní plnění tohoto úkolu.

Přesné řízení
Proslulá mechanika S3 Servo není víceúčelová disková jednotka. Tím, že roztáčí zvukové disky CD přesně takovou rychlostí, jaká je potřebná pro načítání dat, poskytuje mechanice CXC oceňovanou zvukovou přesnost a stabilitu.

Pojďme na to přes fyziku
CXC využívá akusticky tlumené kovové šasi. To zajišťuje, že vnější síly nebudou rušit digitální signál. CXC má na výběr z digitálních výstupů S/PDIF - jeden koaxiální, druhý optický. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu převodníku, ať už se jedná o samostatnou jednotku, nebo o jednotku integrovanou do zesilovače.

Specifikace:
Digitální audio výstupy: S/PDIF koaxiální a TOSLINK optický
Rozměry (v x š x h) 85 x 430 x 315 mm
Hmotnost: 4,7 kg
Barevné provedení: černá

Doplňkové parametry

Kategorie: CD přehrávač
? Série: Cambridge Audio CX Serie
Ocenění: ano

Podobné produkty