Od 5.8 do 11.8.2022 je omezeno vyřizování objednávek z důvodu čerpání dovolené.

Chord Dave

Neohodnoceno
Značka: Chord

chord_logo_s          arcam-hda-st60-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
269 990 Kč / ks 223 132,23 Kč bez DPH
Chord Dave
Neohodnoceno
Značka: Chord
Chord Dave
Doprava zdarma

DAVE je nejpokročilejší D/A převodník výrobce. Obsahuje ty nejlepší dostupné technologie pro konverzi signálu a jsou v něm použita dříve neznámá proprietární řešení. To vše nasvědčuje tomu, že DAVE je ten nejpokročilejší D/A převodník/předzesilovač na světě. DAVE je zkratkou pro "Digital to Analogue Veritas in Extremis", což lze chápat jako extrémní pravdivost při převodu digitálního signálu na analogový. Tento název beze zbytku definuje možnosti, které výrobek nabízí. DAVE je natolik pokročilý a obsahuje tak málo kompromisních řešení, že slovo extrémní je zde zcela na místě. Přístroj nabízí standard, jemuž se ostatní D/A převodníky na trhu nemají šanci vyrovnat.

Tento D/A převodník, jenž je zároveň referenčním zesilovačem a digitálním předzesilovačem, představuje výsledek dvacetiletého výzkumu a vývoje, který společnost Chord věnovala rozvoji jediného výrobku. Srdcem tohoto modelu je logický obvod FPGA Spartan 6, jenž je tisíckrát výkonnější než masově vyráběné logické obvody DAC. Kód programu logického FPGA obvodu v převodníku DAVE čítá na více než milion řádků a umožňuje precizně a rychle řešit velmi složité problémy spojené se synchronizací.

Výjimečné možnosti FPGA obvodu skýtají několik klíčových výhod, které přímo souvisejí se zvukem, mimo jiné skvělá synchronizace či schopnost potlačit šumy na mnohem lepší úrovni, než jakýkoliv jiný známy D/A převodník. Technologie implementovaná do D/A převodníku poskytuje nesrovnatelnou muzikálnost a reálnost podání přehrávané hudby, a též synchronizaci, s níž se u konkurenčních výrobků nesetkáte. Zabudovaný digitální potenciometr předává signál přímo na zesilovač, čímž jsou zaručeny ty nejčistší zvukové vjemy.

DAVE je vybaven velkorozměrovým LCD displejem, zobrazujícím používaný vstup, frekvenci vzorkování, hlasitost a jednotlivé možnosti nastavení - vše je zabudováno do skříně, která odpovídá známému designu značky Chorus. V přední části převodníku DAVE je umístěn kulatý enkodér s velkým nerezovým ovladačem a kulatými ovládacími tlačítky. Přístroj lze ovládat také pomocí dodaného dálkového ovladače.

Specifikace:
Barevné provedení: stříbrné, černé
Digitální vstupy:
4x 75 Ohm S/PDIF BNC Coax - 44,1 kHz až 384 kHz
1x AES XLR - 44,1 kHz až 96 kHz
2x optická jednotka TOSLINK - 44,1 kHz až 192 kHz
1x USB typ B - 44,1 kHz až 768 kHz - PCM a DSD

Analogové výstupy:
1x stereofonní pár RCA (nesymetrický)
1x stereofonní pár XLR (symetrický)
Sluchátkový výstup

Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz +/- 0,1dB
Zkreslení THD + N: 127,5dB (AWT)
Separace kanálů: >125dB @ 1kHz
Dynamický rozsah: 127,5dB (AWT)
Sluchátkový výstup: 1% THD 6.8v RMS při 300 Ohm (154 mW), 1% THD 6.8v RMS při 33 Ohm(1.400 mW)
Rozměry: 333,5 x 71 x 154 mm
Hmotnost: 7,0 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení