Dali Mentor 2

dali_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz
49 990 Kč / pár 41 314,05 Kč bez DPH
Dali Mentor 2
Dali Mentor 2
Výprodej
Doprava zdarma

Design Dali Mentor 2 má několik zajímavých vlastností. Je to třípásmový systém, s nímž se lze v regálových systémech setkat jen zřídka. Hlavní část pracovního rozsahu hrají zářiče s tradiční konstrukcí -výškový reproduktor s 28mm měkkou kopulkou a 5,5palcový středobas s celulózovou membránou. Značkový páskový super tweeter pracuje nad 12 kHz a rozšiřuje horní hranici hraní až na 34 kHz. Výhybka je vyrobena z vybraných komponentů a nevnáší do zvuku znatelné fázové zkreslení. Kvalita provedení korpusů je vysoká - mají velkou hmotnost a vynikající dýhovou povrchovou úpravu. Na zadní stěně se nachází bassreflexový port malého průměru a panel pouze s dvojicí velmi kvalitních konektorů.

Tónová vyváženost se blíží ideálu a celkový příjemný pocit umocní výjimečně transparentní a přirozené špičky. Dva výškové reproduktory pracují tak hladce, že horní pásmo lze považovat za skutečně příkladné. Středy jsou plné a živé, hlasy jsou rozpoznatelné a přirozené, v tomto mimořádně důležitém rozsahu není patrná žádná nelinearita, rozlišení barvy je vysoké. Prostorové vlastnosti lze označit za vynikající, popředí zvukové scény je na posluchače mírně vysunuto.

2-pásmová regálová reprosoustava zadní bassreflex)
Basový měnič: 165 mm (firemní kónusová membrána se speciálních dřevěných vláken)
Výškový měnič: hybridní modul 28 mm textilní kaloty s 17 x 45 mm páskovým měničem (přidávají reprosoustavě další pásmo, protože pracují v rozdílných rekvencích)
Impedance: 6 ohm
Terminály: bi-wiring / bi-amping
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 180 W
Frekvenční rozsah: 39 - 34.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 86,5 dB
Rozměry (š x v x h): 200 x 440 x 350 mm
Hmotnost: 10,0 kg
Barevné provedení: třešeň, černý jasan

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Dali Mentor Serie
Možnost poslechu: ano

Podobné produkty