DEVIALET Dione soundbar

Značka: Devialet

DEVIALET-Logo-S

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
59 990 Kč / ks 59 990 Kč bez DPH
DEVIALET Dione soundbar
Značka: Devialet
Devialet Dione 1
Doprava zdarma

Luxusní soundbar

Soundbar Devialet Dione je poháněn soustavou 17 špičkových měničů v prostorové konfiguraci 5.1.2 s pěti pozemními kanály, kanálem subwooferu a dvěma horními/stropními kanály.

Díky většímu počtu měničů než u tradičních soundbarů poskytuje Devialet Dione zvuk vyplňující místnost s bohatými basy, čistými středy a přesnými výškami. Jinými slovy zvuk, který vás vtáhne do děje.

S nejlepším poměrem výkonu a tloušťky vyniká Devialet Dione designem i kvalitou zvuku a splyne s okolím, když akce začne. A jeho elegantní centrální ORB®️ je poklonou charakteristické estetice Phantom.

Devialet Dione je vše, co potřebujete.
Externí subwoofer? Není třeba přidávat to, co je již zabudováno. Soundbar Devialet Dione se může pochlubit osmi interními subwoofery, což je nejvíce na trhu, a je tak skutečným zvukovým systémem "vše v jednom".

Soundbar Devialet Dione je vybaven technologií Dolby Atmos, díky čemuž poskytuje jedinečný pohlcující prostorový zážitek 5.1.2.

Technologie SPACE™ zajišťuje pohlcující a obklopující zvukový zážitek. Tato patentovaná technologie aktivně zvyšuje rozlišení jakéhokoli stereo kódovaného signálu 2.0 na 5.1.2 bez ohledu na to, co právě sledujete. Jinými slovy, váš obraz může být přímo před vámi, ale zvuk přichází z celého vašeho okolí.

Specifikace:
Frekvenční rozsah: 24Hz -21kHz
Konektivita: 1x HDMI 2.1 eARC/ARC, CEC kompatibilní, 1x Optický TOSLINK S/PDIF, AirPlay 2, Spotfiy Connect, Bluetooth 5.0, UPnP
Akustický výkon: 101 dB
Výkon: 950 W (RMS)
Audio Formáty: PCM/LPCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos
Počet kanálů: 5.1.2. Multichannel, 8 hliníkových subwoofer měničů, 9 hliníkových plnorozsahových měničů
Rozměr (š x v x h): 1200 x 77 x 165 mm
Hmotnost: 12 kg
Barva: Dark Grey

 

DEVIALET se opírá o tradiční výrobu luxusních LifeStyle systémů s vysokou kvalitou zvuku. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií a více než devadesátkou ocenění!

Devialet_Hero100_Speaker

Podobné produkty