DEVIALET Mania Opéra de Paris

Značka: Devialet

DEVIALET-Logo-S

Dostupnost Momentálně nedostupné
24 990 Kč / ks 24 990 Kč bez DPH
DEVIALET Mania Opéra de Paris
Značka: Devialet
devialet mania opera hifisound.cz
Doprava zdarma

Luxusní bezdrátový 360° stereo reproduktor

Francouzský výrobce představuje svůj nový produkt s označením Devialet Mania, první inteligentní a přenosný Hi-Fi reproduktor od audio společnosti, která stojí za ikonickým aktivním reproduktorem Devialet Phantom. Mania se přetváří a přizpůsobuje jakémukoli prostoru, ve kterém poskytne 360° stereo zvuk a zanechá ve vás pozitivní emoce.

Integrovaná inteligentní funkce a „cross stereo“ umožňují metamorfózu zvuku. Mania byla navržena tak, aby šířila stereo zvuk ve všech směrech, takže se můžete volně pohybovat po místnosti. Dejte průchod svému svobodnému já a vychutnávejte si oblíbené skladby bez omezení. Patentovaná technologie, Active Stereo Calibration (ASC), mapuje polohu reproduktoru v reálném čase a aktivuje nejvhodnější režim pro pohlcující poslech. ASC využívá čtyři mikrofony a umělou inteligenci. Při umístění do středu pokoje se automaticky spustí 360° stereo režim a homogenní distribuce zvuku. Když však nový model položíte blízko stěny, tak se aktivují dva hliníkové širokopásmové reproduktory vzadu, aby posílily funkci dvou širokopásmových reproduktorů v přední části zařízení, čímž se rozšíří dosah zvuku.

Devialet Mania zdědila také patentovanou technologii SAM®, která dokáže přizpůsobit zvukový signál specifikům tak, aby originální nahrávka a akustický tlak generovaný samotným reproduktorem byly v dokonalé harmonii při vysokých i nízkých frekvencích, eliminovalo se jakékoli zkreslení a zlepšilo se basové spektrum. Pro dokonalé basy poslouží 2 push-push basové měniče.

Nezaměnitelná estetika Devialet byla navíc nyní přetvořena do přenosné podoby. Rukojeť usnadní přenos 2,3 kg vážícího modelu a reproduktor je odolný i proti postříkání vodou. Výrobce zařízení doplnil také o svoji první nabíjecí baterii, která vám přinese až 10 hodin streamování přes Airplay 2, nebo Spotify Connect bez nadbytečných kabelů.

Doma oceníte kvalitní Wi-Fi streamování a když Manii vezmete ven, tak se automaticky aktivuje Bluetooth 5.0. Užijte si zábavu na terase nebo v zahradě s rodinou a přáteli. Nabíjení baterie na plnou kapacitu trvá přibližně 3 hodiny. Reproduktor můžete nastavovat přes aplikaci Devialet a podporuje také ovládání hlasovým asistentem Alexa. Přenosným provedením však nesmí utrpět pověstná kvalita zvuku Devialet a jeho charakteristická čistota, proto vývoj této novinky zabral až 3 roky mravenčí práce. Ale stálo to za to. Reproduktor poskytuje rozsah 30 až 20 000 Hz při maximální hlasitosti 95 dB SPL. Úplnou samozřejmostí jsou basy, které cítíte až v kostech.

Není všechno zlato, co se třpytí, ale podobně, jak jsme již zvyklí u modelu Phantom, i Mania bude dostupná také v luxusní edici Devialet Mania Opéra de Paris. Na počest partnerství s mýtickou pařížskou operou, Opéra Garnier. Zaručeně upoutá pozornost. Vybrané části této luxusní verze reproduktoru jsou zality 24karátovým zlatem, příjemným na pohled i na dotek. Klasická verze reproduktoru bude dostupná v barvě Light Grey a Deep Black.


Specifikace:
Frekvenční rozsah:             30Hz – 20kHz
Zvuková scéna:                  360° stereo zvuk - ASC - Active Stereo, Calibration / Cross-stereo
Reproduktory:                     4 hliníkové širokopásmové měniče + 2 basové reproduktory
Procesor:                            4 x ARM Cortex-A53, 1,4 GHz procesor
Zdroj napájení:                   3200mAh vestavěná baterie USB-C PD 12V 2,5A
Spotřeba energie:              <2W (v pohotovostním režimu) <0,5W (ve vypnutém stavu)
Výkon zesílovače:              2x38W class-D pro basové reproduktory, 4x25W class-D pro širokopásmové reproduktory
Konektivita:                         AirPlay 2, Spotify Connect
Bluetooth:                           Profily A2DP a AVRCP, zvukové kodeky AAC, SBC
Síť:                                     Wi-Fi Dual-band (802.11a/b/g/n/ac 2,4 GHz a 5 GHz) Bluetooth 5.0
Aplikace:                            Aplikace Devialet (iOS, Android)
Rozměry:                           176 mm x 193 mm x 139 mm
Hmotnost:                          2,3 kg
Barva:                                Gold leaf plated sides

DEVIALET se opírá o tradiční výrobu luxusních LifeStyle systémů s vysokou kvalitou zvuku. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií a více než devadesátkou ocenění!

Devialet_Hero100_Speaker

Podobné produkty