DEVIALET Phantom I Opéra de Paris

Značka: Devialet

DEVIALET-Logo-S

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
89 990 Kč / ks 89 990 Kč bez DPH
DEVIALET Phantom I Opéra de Paris
Značka: Devialet
devialet phantomI 108db 1
Doprava zdarma

Luxusní bezdrátový reproduktor

Monumentální, ať už sedíte kdekoli.
Phantom I Opéra de Paris | Devialet není jen bezkonkurenční zvukové dílo. Je to také óda na jednu z největších světových kulturních institucí.

Naprostá věrnost
Phantom I Opéra de Paris, dokonalý reproduktor. Uslyšíte každý detail, který s nepředstavitelnou čistotou a přesností oživuje titanový výškový reproduktor. Oddejte se absolutnímu výkonu a ultrahlubokým basům. Zvuk ve své nejčistší a nejzásadnější podobě. Bez vytáček.

Impozantní zvuk, širší zvuková scéna, ikona
Model Phantom I Opéra de Paris s dálkovým ovládáním je vybaven všemi vynálezy Devialet, které patří ke špičce ve své třídě, a přináší vám vysoce věrný a mimořádně hutný zvuk v kompaktním provedení, které se hodí do vaší domácnosti. Vychutnejte si fyzický dopad, jaký jste ještě nezažili.

Zažijte fyzický dopad zvuku.
Každý špičkový vynález Devialet v elegantním a kompaktním designu, který se hodí do domácnosti. Vysoká věrnost. Mimořádně hutný zvuk.

Phantom obsahuje výkonný inteligentní procesor Devialet, který pomáhá zajistit lepší kvalitu zvuku. Zpracování signálu a výkon zesilovače Phantom (ADH®, SAM®, Magic Wire, třída A, D/A převodník) je zabudován do SoC (systém na čipu), který byl navržen na míru pro optimální integraci. Výsledek? Vylepšený odvod tepla pro optimální výkon při jakékoli hlasitosti, lepší energetická účinnost a sotva měřitelné zkreslení nebo šum.

Phantom kombinuje špičkové zvukové inženýrství s většími možnostmi vysokého rozlišení, aby mohl mnoha lidem poskytnout výjimečné zážitky z poslechu. Spolu s UPnP a optickým vstupem je Phantom také Roon Ready, což dává všem uživatelům Phantomu možnosti, jak si vychutnat 24bitový Hi-Res zvuk jako nikdy předtím.

Každý přehrávač Phantom I je dodáván se svým speciálním dálkovým ovladačem, který vám pomůže plně ovládat hudbu nebo film na dálku s maximální přesností. Veškerý výkon Phantomu máte na dosah ruky.

Specifikace:
Frekvenční rozsah: 14Hz - 27kHz
Celkový výkon: 1100W RMS
Maximální úroveň hlasitosti: 108 dB
Reproduktory: titanový výškový, hliníkový středotónový, hliníkový basový
DAC převodník: Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém: Devialet Operating System 2 (DOS 2) až 24bits/48kHz
Procesor: ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Provedení: bílá RAL 9016 | leštěné boky, zlatem potažené boky

 

DEVIALET se opírá o tradiční výrobu luxusních LifeStyle systémů s vysokou kvalitou zvuku. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií a více než devadesátkou ocenění!

Devialet_Hero100_Speaker

Podobné produkty