IsoTek EVO3 Titan One

isotek-logo-s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
46 990 Kč / ks 38 834,71 Kč bez DPH
IsoTek EVO3 Titan One
IsoTek EVO3 Titan One
Doprava zdarma

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

Titan One zvládne díky technologii Direct-Coupled dokonalý vysoký proud i nízký odpor napájecího filtru. Technologie je umístěná v masivní hliníkové skříňce kompaktních rozměrů. Na zadním panelu se nachází přívodní 16 A zásuvka C19, standardní výstupní zásuvka SCHUKO, pojistkové pouzdro, vypínač modulu a výstupní průchozí nevypínatelná zásuvka PowerCON Neutrik.

Titan One je určen k napájení hifi přístrojů s vysokým odběrem, jako jsou například integrované zesilovače, výkonové zesilovače, aktivní reprosoustavy, subwoofery a další podobná zařízení.

Potlačení symetrického a diferenciálního síťového šumu a rušení
Jediná výstupní zásuvka zajišťuje nízkou impedanci, čistý vysoký proud s nízkým zkreslením
Jedinečná samostaná buňka pro vyčištění napájecí sítě
Vhodný pro všechny audio a AV sestavy
Vnitřní kabeláž - pevné postříbřené vodiče PCOCC s FEP prakticky vzduchovým dielektrikem
3680 W čistého proudu pro výkonové zesilovače
Možnost jednoduchého smyčkování s dalšími filtry
Rozšíření počtu přípojných míst - zásuvek kvalitní zásuvkovou lištou
Kompaktní a elegantní design o šířce pouhých 75 mm a výšce 125 mm
Balení obsahuje i napájecí kabel IsoTek EVO3 Premier
Spojení Titan One a Genesis One maximálně zvyšuje zvuké kvality audio systému

Podobné produkty