Marantz SR7015

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Produkt se již neprodává
51 490 Kč –20 % 40 990 Kč / ks 33 876,03 Kč bez DPH
Marantz SR7015
Marantz SR7015
Výprodej
Doprava zdarma 51 490 Kč –20 %

9.2 kanálový 8K AV přijímač s 3D zvukem a vestavěným HEOS systémem

Ponořte se do úžasného 3D prostorového zvuku s kompletní podporou formátů - včetně Auro-3D a IMAX Enhanced. Receiver SR7015 snadno zpracuje i nejnáročnější scény v akčních filmech - a stejně tak nabízí přehrávání zvuku s nejvyšší muzikálností. Stylový přední panel z hliníku s osvětleným displejem představuje typický luxusní prvek Marantz. Streamujte hudbu z hlavních hudebních serverů a poslouchejte ji v celém Vašem domově - prostřednictvím Heos Built-in.

Vychutnejte si vynikající video výkon díky nejnovějším technologiím HDMI - jako jsou 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, a rovněž nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Rozsáhle vyladěný světově uznávanými zvukovými techniky na nejmodernějších zařízeních, nový Marantz SR7015 desetiletí zkušeností v Hi-Fi pro uvedení výjimečné audiofilské kvality prostorového zvuku pro veškerou Vaši domácí zábavu.

Klíčové vlastnosti
9ch zesilovač v prémiovém provedení, poskytuje ohromujících 200W na kanál - takže zažijete Vaši zábavu v nejmenších detailech.
Podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-through pro jakoukoli domácí zábavu, užívejte video v kvalitě 8K z Vašich 8K zdrojů - nebo prostřednictvím 8K upscalingu ze zdrojů Full HD nebo 4K.
Nejpokročilejší 3D audio formáty Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D jsou podporovány a umožňují Vám poslech obklopujícího multidimenzionálního zvuku.
Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC) přes HDMI.
Podpora nejnovějších formátů HDR - včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution a BT.2020, a Dynamic HDR - poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu co se týče jasu, čistoty, a kontrastu.
S technologiemi 4K/120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) a Quick Frame Transport (QFT) zažijete herní vzrušení s překvapujícím obrazem a redukovaným zpožděním.
Přehrávejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz, a užívejte si Vaši hudbu přesně tak, jak to měl v úmyslu interpret.
Proprietární HDAM obvodové desky Marantz, obvody Current Feedback, převodníky AKM AK4458 32-bit D/A, a obvody Hybrid PLL Clock Jitter Reducer poskytují detailnější a dynamický zvuk.
Téměř neomezené zdroje hudby - streamujte hudbu ze serverů jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a mnoha dalších, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth.
Bezplatná aplikace HEOS, váš klíč ke streamování digitální hudby, multi-room zvuku, a hlasového ovládání - v celém vašem domově.
S receiverem SR7015 jednoduše používejte Váš hlas pro ovládání preferovaného hlasového asistenta - jako je Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Specifikace:
7-kanálový diskrétní výkonový zesilovač
Výkon 200 W (6 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 1,0% THD, 1 kanál), 125 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,05% THD, 2 kanály)
Rozměry (š x v x h): 440 x 185 x 401 nebo 440 x 247 x 411 s vertikální wifi anténou)
Hmotnost: 14,2 kg
Provedení přístroje černé / stříbrno-zlaté

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty