Sennheiser IE 900

Sennheiser_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
38 250 Kč / ks 31 611,57 Kč bez DPH
Sennheiser IE 900
Sennheiser ie 900 1
Doprava zdarma

Precizně vyrobená audiofilní sluchátka do uší s inovativní technologií Sennheiser X3R. Zažijte vrchol německé zvukové techniky se sluchátky, která poskytují ten nejčistší a nejpřirozenější zvuk.

Na každém detailu záleží. Precizně vyrobená audiofilní in-ear sluchátka s inovativní technologií Sennheiser X3R. Zažijte vrchol německé zvukové techniky se sluchátky, která poskytují pouze ten nejčistší a nejpřirozenější zvuk.

Přestože jde o jednopásmová sluchátka, tedy s jedním 7 mm Extra Wide Band (XWB) reproduktorem, je ozvučnice každého sluchátka tvořena unikátním X3R vnitřním prostorem. Je tedy rozdělena na tři vyhloubené, samostatné, vnitřní komory, každá s vlastním Helmholtzovým rezonátorem (tedy bassreflexem). Komory vnitřního prostoru ozvučnice jsou navrženy tak, aby akustické procesy v uzavřeném prostoru odstraňovaly možnost vzniku rušivých rezonancí. Drobná ozvučnice je vyrobena z jednoho kusu aluminia na nejmodernějších CNC strojích schopných obrábět kovy v pěti naprogramovaných osách. Samotný proces obrábění bloků hliníku, ze kterých je vytvořen jeden pár celokovových miniaturních ozvučnic, trvá 40 minut. Tyto konstrukční finesy jsou rozhodující nejen pro kvalitu a realističnost basů, ale i pro dokonalé vykreslení výšek, jejichž prokreslení neruší žádné okolní vzduchové záchvěvy, rezonance či ovlivňování v miniaturním uzavřeném prostoru. Výše zmíněný sedmimilimetrový XWB reproduktor je vybaven membránou z nově vyvinutého materiálu a je odlišného tvaru než u dřívějších modelů. Množství dílů, ze kterých jsou sluchátka složena, vidíte na obrázku. Každé sluchátko je ručně sestavováno specialisty v německé továrně. K dokonalému signálovému připojení slouží masivně zlacené MMCX konektory zabudované do ozvučnice sluchátek. 

Výbava sluchátek IE 900

Volbou kvalitních MMCX konektorů je otevřena možnost volit si kabel a tedy konkrétní signálové připojení podle výstupu vašeho přehrávače. U všech v setu dodávaných kabelů je užita mimořádně kvalitní bezkyslíkatá měď a kabel je vyztužen a zpevněn para-aramidovými vlákny. Jejich mechanická i elektrická konstrukce včetně konektorového zakončení je odlišná a volba záleží na možnostech připojeného přehrávače. Nabídka přiložených přípojných kabelů umožňuje symetrické i nesymetrické zapojení a k dispozici jsou varianty s konektory 2,5 mm; 3,5 mm a 4,4 mm. Jejich kontaktní plochy jsou také zlacené. Přenos signálu z výstupu přehrávače je tedy na špičkové nejvyšší kvalitě a současně máte možnost vlastní volby kabelu dle vašich preferencí. Set je, kromě pouzdra, doplněn ušními háky a širokou nabídkou adaptérů z různých materiálů včetně paměťové pěny. 

Obsah balení

  • Sluchátka IE 900
  • Kabely vyztužené a zpevněné para-aramidovými vlákny s konektory 3,5 mm, 4,4 mm a 2,5 mm
  • 3 páry silikonových ušních adaptérů (S/M/L)
  • 3 páry ušních adaptérů z paměťové pěny (S/M/L)
  • Kabelový klip
  • Prémiové pouzdro
  • Návod k použití

Specifikace

Akustický tlak 123 dB ( 1 Vrms )
Barva - stříbrná
Frekvenční rozsah 5 - 48 000 Hz
Harmonické zkreslení (THD) < 0,05% (94 dB, 1 kHz)
Hmotnost - 4 g/1 sluchátko, 24 g komplet včetně kabelu
Jmenovitá impedance - 18 Ohm
Konektor - 3,5 mm, Pentaconn 4,4 mm, 2,5 mm jack
Typ - In ear, uzavřená
Určení - pro mobily, pro domácí poslech, High-end

Podobné produkty