Tannoy Revolution XT 8F

tannoy-logo

Dostupnost Vyprodáno
56 980 Kč / pár 47 090,91 Kč bez DPH
Tannoy Revolution XT 8F
xt 8f gw p0da0 front2
Doprava zdarma

Tannoy Revolution XT 8F je větší 3 - pásmová podlahová reprosoustava o objemu 48,8 l s dvojitě laděným spodním bassreflexem a reproduktory o průměru 200 mm (8"). Basová energie vychází ze spodního bassreflexového nátrubku pod přesně definovaným úhlem k integrovanému podstavci. Tím je dosaženo optimální rozptýlení basové energie do místnosti, což umožňuje reprosoustavy umístit blíže ke stěně než je obvyklé, aniž by to mělo negativní vliv na kvalitu zvuku. Ozvučnice je dýhovaná přírodní dýhou s ruční úpravou povrchu jako u prémiových vyšších řad nebo v laku s klavírním leskem. Vyniká dynamikou a skvělým rozlišením napříč všemi žánry.

tannoy_revolution Je osazena novou generací legendárního firemního koaxiálního dvoupásmového reproduktoru Dual Concentric o průměru 200 mm. Reproduktor využívá novou generaci magnetického obvodu Omnimagnet a zvukovodu Torus-Ogive s fázovým difuzorem zajišťující nižší směrovost nejvyšších frekvencí a větší vyztužení jednotky, čímž se zvyšuje zvuková provázanost mezi středobasovým a výškovým systémem.

 

Basovou sekci doplňuje až do frekvence 250 Hz reproduktor o průměru 200 mm a rozšiřuje tak spodní frekvenční hranici pod 34 Hz. Rozdělení výkonu mezi jednotlivé systémy zajišťuje nízkoztrátová pasivní výhybka druhého, resp. prvního řádu pro výškovou sekci osazená kvalitními komponenty. Výhybkou s reproduktory a výstupními terminály propojují postříbřené měděné " bezkyslíkaté" kabely. Reprosoustava má lichoběžníkovou skříň o objemu 48,8 l s oddělenou komorou propojenou s vnitřním objemem přes vyladěný bassreflexový rezonátor. Výstup basové energie ven zajišťuje další rezonátor bassreflexovým rezonátorem vyzařujícím šikmo dolů k postavci, který je součástí skříně. Toto řešení zastává funkci akustického filtru, a tím se dosahuje vyššího akustického tlaku na basech a nižšího zkreslení. Součástí je i ochranná přední mřížka s magnetickým uchycením, a tak po jejím odejmutím neruší jinak běžné montážní prvky. Pro připojení slouží dva páry robustních terminálů pro vidličky i banánky umožňujících i připojení systémem bi-wiring nebo bi-amping. U reproduktorové řady Tannoy Revolution XT jde především o spojení nejvyspělejších technologií z oblasti akustiky se současnými náročnými požadavky moderního designu. Výsledkem je ucelená řada reprosoustav, která nejenom, že tyto požadavky splňuje, ale zároveň příjemně působí na vaše smysly, což poskytne mnoho neopakovatelných zážitků z vaší oblíbené hudby. U reproduktorové řady Tannoy Revolution XT jde především o spojení nejvyspělejších technologií z oblasti akustiky se současnými náročnými požadavky moderního designu a stylu. Výsledkem je ucelená řada reprosoustav, která nejenom, že tyto požadavky splňuje, ale zároveň příjemně působí na vaše smysly, což poskytne mnoho neopakovatelných zážitků z vaší oblíbené hudby.

Specifikace:
Systém 3 pásmový s bass-reflexem
Reproduktory:
2-pásmový Dual Concentric Omnimagnet technologie 200 mm vlákny vyztužený papír kmitací cívka průměru 44 mm, 25 mm Linear PEI vrchlík se zvukovodem Torus Ogive WaveGuide a difuzorem
Basový reproduktor 200 mm, kmitací cívka průměru 44 mm
Příkon dlouhodobý / špičkový 100 W / 400 W
Frekvenční pásmo (- 6  dB) 34 Hz - 32 kHz
Dělící frekvence 250 Hz / 1,8 kHz
Doporučený výkon zesilovače 25 - 200 W
Citlivost 91 dB
Impedance 8 Ω
Vniřní objem 48,8 l
Hmotnost 19,9 kg
Rozměry (š x v x h ) 317 x 1080 x 345 mm
Provedení bílá klavírní lesk

tannoy_pruh

Podobné produkty