Yamaha R-N602

Yamaha_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Produkt se již neprodává
18 990 Kč –10 % 16 990 Kč / ks 14 041,32 Kč bez DPH
Yamaha R-N602
yamaha R N602 hifisound b
Výprodej Možnost poslechu
Doprava zdarma 18 990 Kč –10 %

Stereofonní síťový receiver, zvuk s úžasnou hudební věrností. Dokonalé spojení tradičních a inovačních technologií včetně MusicCast. Vychutnejte si naplno veškerý hudební obsah k vaší naprosté spokojenosti.

R-N602 je stereofonní přijímač a síťový přehrávač v jednom. Můžete jej snadno použít k přehrávání zdrojů zvuku stažených z internetu a uložených v počítači nebo systému NAS. Nebo si můžete vychutnat streamované hudební služby a internetová rádia (s funkcí vTuner). Originální aplikace MusicCast od společnosti Yamaha vám navíc umožní vychutnat si oblíbené skladby na vašem chytrém telefonu nebo tabletu prostřednictvím bezdrátového připojení.

MusicCast otevírá dveře do světa hudební zábavy
Služba MusicCast využívá bezdrátovou a umožňuje streamovat digitální hudební obsah z vašeho smartphonu, PC nebo NAS do všech zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je přehrávač CD nebo televizor připojený k zařízení R-N602. Obsah zvuku z smartphonů nebo tabletů připojených pomocí rozhraní Bluetooth lze také streamovat do zařízení MusicCast ve více místnostech.

Bezdrátové přehrávání AirPlay a Bluetooth
Model R-N602 je vybaven nejmodernější technologií Bluetooth, takže bezdrátové ovládání je pohodlnější než kdy předtím. Můžete streamovat hudbu z R-N602 do sluchátek Bluetooth pro soukromé poslech nebo Bluetooth reproduktory. Bluotooth funguje obousměrně, takže stremování hudby z vašeho chytrého telefonu funguje bez problému, stačí spárovat svůj telefon a můžete si užívat svou oblíbenou hudbu.

Pure direct
Režim Pure Direct umožňuje hudebním signálům cestovat co nejkratší cestou. Vynecháním basového zesilovače, výškového zesilovače, hlasitostí a vyvážením tak, aby prakticky eliminovaly jakoukoli degradaci signálu a to pro nejčistší kvalitu zvuku.

HiFi zvuk i pro vaši TV
R-N602 je vybaven digitálním audio vstupem. Optický vstup je určen pro příjem zvuku z televizoru a koaxiální pro příjem zvuku z přehrávače Blu-ray Disc ™. Zvuk zůstává v digitální doméně a poskytuje čistý, nedotčený a dynamický zvuk pro všechny vaše pořady, od sportovních a dalších programů až po filmy a koncerty.

Oprašte své vinylové nahrávky
Komplexní konektory R-N602 obsahují speciální vstupní terminály PHONO, které vám umožňují snadno připojit gramofon a vychutnat si hudbu ze sbírky vinylových nahrávek. Díky funkci PURE DIRECT pak získáte nejčistší poslech, kterého je možné dosáhnout.

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE
Model R-N602 používá BurrBrown 192kHz/24bitový DAC, který má pevně stanovenou reputaci kvality. Budete si užívat krásný zvuk ve vysokém rozlišení. Vysoký výkon je zajištěn i 24bitovým převodníkem D/A pro zajištění maximální kvality zvuku v síti který podporuje formáty WAV / FLAC 192kHz / 24bit, Apple Lossless 96kHz/24bit, DSD 5.6MHz a dokonce i nové formáty AIFF 192kHz/24bit.

Specifikace:
• 105 W x 2 (4 ohmy, 1 kHz, 0,7 % THD)
• 115 W x 2 (Max výkon 8 ohmů, 1 kHz 10% THD)
• BurrBrown 192kHz/24-bit DAC
• FLAC, WAV, AIFF 192 kHz / 24 bitů, Apple Lossless 96 kHz / 24 bitů, DSD 5,6 MHz, PCM 192 kHz / 24 bitů   

• PHONO vstup
• MusicCast multiroomový systém
• Pure direct
• praktická kontrola spouštění

Kategorie: Stereo receivery
Možnost poslechu: ano
Ocenění: ano

Podobné produkty