Úvod > HiFi Elektronika > Marantz > Komponenty Premium > Marantz MODEL 30

Marantz MODEL 30

Marantz MODEL 30

Foto 1 2 3 4 5 6 7 8

Popis

Integrovaný zesilovač Marantz MODEL 30

Speciální laděné obvody HDAM tohoto integrovaného zesilovače vám umožní vychutnávat svou oblíbenou hudbu, se všemi detaily a v celé její plnosti. Díky plně diskrétní konstrukci nabízí MODEL 30 zcela mimořádné zážitky.

MODEL 30 zachovává absolutní čistotu signálu a poskytuje výkon nutný pro vybuzení náročných reprosoustav. Koncový stupeň nabízí výkon až 2x 100 W při zátěži 8 Ohm a v kombinaci s reprosoustavami s nízkým odporem je schopný dodávat i 2x 200 W. Díky konstrukci spínaného zesilovače není frekvenční rozsah ovlivněný impedancí použitých reprosoustav.

K zesilovači MODEL 30 můžete díky vestavěnému korekčnímu předzesilovači připojit gramofon s přenoskou MM i MC. Použitá konstrukce se snaží minimalizovat zkreslení, dvoustupňové zesílení kombinující HDAM obvody s JFET řešením na vstupu nabízí nízkou vstupní impedanci.

U zesilovače MODEL 30, je věnovaná mimořádná pozornost spolehlivosti a dlouhé životnosti. Pevné šasi vyrobené ze silného, těžkého a antimagnetického hliníku spolu s odolným ocelovým vrchním panelem, spolehlivě odolává jak různému rušení, tak i nežádoucím vibracím. Bytelné mosazné samostatné RCA vstupní terminály pro CD a Phono v kombinaci s originálními Marantz vysoce kvalitními niklovými reproduktorovými terminály zajistí jen ten nejlepší kontakt a přenos signálu.

Klíčové vlastnosti
- Stovky hodin soustředěného ladění zvukovými mistry zaručují zvukovou dokonalost a muzikálnost , kterou je Marantz vyhlášený
- Technologie Marantz HDAM-SA3 se skládá z mnoha vzájemně nezávislých součástí upravených a ručně vybíraných

Detailní popis viz PDF soubor v levém sloupci.

Cena s DPH

82.990,00 Kč    

Doporučené příslušenství

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Marantz > Komponenty Premium > Marantz MODEL 30
Rezervovat poslech Marantz > Komponenty Premium > Marantz MODEL 30
Dotázat se na Marantz > Komponenty Premium > Marantz MODEL 30

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

stříbrno-zlatáčerná

Informace od výrobce

Marantz MODEL 30

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna