Úvod > HiFi Elektronika > Marantz > Komponenty Premium > Marantz SACD 30n

Marantz SACD 30n

Marantz SACD 30n

Foto 1 2 3 4 5 6 7 8

Popis

Streamující SACD přehrávač Marantz SACD 30n

CD a SACD přehrávač s tím nejmuzikálnějším projevem, hrající soubory s vysokým rozlišením a přístupem k několika streamovacím službám. To vše díky zpracování zvuku pomocí Marantz Digital Mastering.

SACD 30n vznikl, aby splnil očekávání moderního milovníka hudby, který chce kombinovat svou rozsáhlou Hudební kolekci s těmi nejúspěšnějšími hudebními službami. SACD 30 kombinuje klasický CD/SACD přehrávač Přehrává soubory s vysokým rozlišením včetně FLAC HD a DSD z domácí sítě, lokálního úložiště nebo online zdrojů. Zvládá multiroom pomocí systému HEOS, stejně tak I ovládání hlasem, funkci převodníku DAC, AirPlay2, a Bluetooth. SACD 30 je připravené na na příchozí formáty až do 11.2Mhz quad-DSD a 384kHz/32-bit PCM přes USB-B/USD-DAC.

SACD 30n staví na konstrukci vlastních diskrétních obvodů pod označením Hyper-Dynamic Amplifier Module, neboli HDAM. Ručním výběrem stovek součástek namísto hotových obvodů Marantz HDAM technologie dramaticky překonává standardní integrované obvody.

Nová mechanika SACDM-3L byla konstruovaná jen a pouze s ohledem na co možná nejlepší zvuk.

DSD je srdcem reprodukce Marantz a nejinak je tomu i v případě SACD 30. PCM a DXD vstupní signály jsou konvertovány na DSD, 11.2MHz pomocí patentovaného MMM-Stream převodníku v rámci přehrávače. Výsledný vysokofrekvenční signál je následně zpracován unikátním MMM-převodem namísto běžného DAC a výsledkem je analogový výstupní signál. MMM sekce použitá namísto převzorkovacího filtru umožňuje implementaci Marantz Musical Mastering filtru. Dvojité systémové hodiny zajistí přesné převzorkování vstupního signálu, ať už pochází z disku nebo digitálních vstupů, v rozpětí 44.1kHz do 384kHz. Tato unikátní konfigurace je vyladěná pro mimořádnou kvalitu zvuku a to díky použití dvojice 32bit DSP. Sigma delta modulace umožňuje DSD standardnímu signálu procházet MMM konverzí ve formě vysokofrekvenčních pulsů.

Klíčové vlastnosti
- vyladěné s vášní - stovky hodin pečlivého ladění zajistí mimořádné detaily a příslovečnou muzikálnost
- konstrukce pro skutečný poslech - díky nízkošumovému předzesilovači a sluchátkovému zesilovači je zaručen typický zvuk Marantz
- vestavěný HEOS - vychutnávejte si hudbu ze služeb Spotify, Amazon HD, TIDAL, Deezer a dalších
- se zesilovačem "MODEL 30" je to sladěná kombinace, tvořící váš nový referenční systém

Detailní popis viz PDF soubor v levém sloupci.

Cena s DPH

82.990,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Marantz > Komponenty Premium > Marantz SACD 30n
Rezervovat poslech Marantz > Komponenty Premium > Marantz SACD 30n
Dotázat se na Marantz > Komponenty Premium > Marantz SACD 30n

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Barevné varianty

stříbrno-zlatáčerná

Informace od výrobce

Marantz SACD 30n

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna