Úvod > Příslušenství > AudioQuest > Audioquest subwoofer kabely > AudioQuest Irish Red 2,0 m

AudioQuest Irish Red 2,0 m

AudioQuest Irish Red 2,0 m

Foto 1 2

Popis

High-endový subwooferový kabel se zemnícím vodičem a konektory 1 x RCA - 1 x RCA.

Vodiče z mědi s dlouhým zrnem a 0,5 % stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost putují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních subwooferových kabelů.

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Irish Red využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: Neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání ovlivnění zvuku.

Symetrická koaxiální geometrie: Identické + a ? vodiče zabraňují, aby bylo stínění použito jako vodič.

Za studena svařované, pozlacené konektory: Toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto kovu snadno opracovatelného.

Uzemnění: Ojediněle se může vyskytnout brum v případech, kdy není subwoofer a AV přijímač propojen jedním kabelem. Pakliže se tento problém vyskytne, zkuste připojit lopatky uzemňovacího vodiče na kovové šasi subwooferu nebo k šasi vysílací jednotky.

Ceny všech délek setu:
2,0 m ... 2.390,-Kč
3,0 m ... 2.690,-Kč
5,0 m ... 3.390,-Kč
8,0 m ... 3.990,-Kč
12,0 m ... 5.790,-Kč

Cena s DPH

2.390,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat AudioQuest > Audioquest subwoofer kabely > AudioQuest Irish Red 2,0 m
Rezervovat poslech AudioQuest > Audioquest subwoofer kabely > AudioQuest Irish Red 2,0 m
Dotázat se na AudioQuest > Audioquest subwoofer kabely > AudioQuest Irish Red 2,0 m

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna