Úvod > Sluchátka > Sennheiser > Soundbar > Sennheiser AMBEO Soundbar

Sennheiser AMBEO Soundbar

Sennheiser AMBEO Soundbar

Foto 1 2 3 4 5 6 7 8

Popis

Barevný, detailní a především prostorový zvuk soundbaru Sennheiser AMBEO překvapí přesnou definicí vícedimenzionálního vykreslení prostoru. V případě tohoto pokročilého modelu soundbaru hraje mimořádnou úlohu nejen rozlišení vpravo, vlevo, vpředu a vzadu, ale dokonce i nahoře a dole. K dotvoření neuvěřitelně podrobného obrazu se tak připojí i stejně přirozený 3D zvuk. Představte si dialog v autě, na které prší. Rozhovor je ozvláštněn zcela reálným zvukem dopadajících kapek na střechu vozidla, které znějí tak dokonale nad vámi, že začnete pozorovat strop obýváku, kudy to protéká.
Sennheiser AMBEO soundbar posunuje hranice vnímání nahrávky směrem k reálnému zvuku tak, že splývají. Ve výbavě je i velmi kvalitní mikrofon pro počáteční jednorázovou automatickou funkci kalibrace. Dokonalý prostorový efekt a úžasnou barevnost získáte bez složitého nastavování. Bude pesně propočítán a nastaven pro vaše oblíbené místo při sledování filmů, sportovních přenosů i koncertů. Díky své Upmix Technology je také schopen vytvořit z klasického sterea udivující 5.1 efektní zvuk. Tento high-tech soundbar nabízí pět různých přednastavení: film, hudba, sport, zprávy a neutrální nastavení.

Sennheiser AMBEO soundbar poskytuje nadstandardní konektivitu pomocí Google Chromecast, Bluetooth a HDMI eARC/CEC, optický audio port a RCA vstup. Nastavení a provoz pak kontrolujete na dálkovém ovladači nebo pomocí Sennheiser Smart Control App pro iOS i Android, na svém mobilu či jiném smart zařízení. Kromě tří stupňů úrovně efektů, zde máte další špičkové možnosti personalizace zvuku. Do štíhlé ležící ozvučnice je zakomponováno 13 reproduktorů ? šest basových s dlouhým chodem membrány o průměru 102 mm, pět výškových o rozměrech 25,4 mm a dvou vzhůru hrajících s membránou o průměru 89 mm. Základem zvukových kouzel je však sofistikovaná technologie vyvinutá ve spolupráci se světově uznávaným Fraunhoferovým institutem. Dokonalá a časově přesná kombinace fázových posunů a dalších akustických úprav umisťuje prostorový zvuk z této jediné reprosoustavy na kterékoli místo poslechové místnosti, tak, že máte pocit, že veškeré akce probíhají v kulovém prostoru, 360° okolo vás a znějí přirozeně ze všech stran směrem k vám. Reálný prostor dokonale přesného zvuku navozuje vjem živého dění.

Vlastnosti:
Vysoce kvalitní mikrofon pro špičkovou analýzu vašeho poslechového prostoru
3D nahrávky jsou reprodukovány ve špičkově realistické dokonalosti
Kompatibilita s Dolby Atmos, MPEG-H a DTS:X
Upmix technology vytvoří prostorový zvuk 5.1 i ze stereofonní nahrávky
Vysoce kvalitní reproduktory poskytující špičkový Sennheiser zvuk
Vysoce funkční elektronika zaručuje dokonalé efekty v každém prostředí

Specifikace:
Audio vstup: 3x HDMI In (v2.0a), 1x HDMI Out (eARC, v2.0a), Optical, Aux-In, Bluetooth, Google ChromeCast, UPnP
Kodek: Dolby Atmos, MPEG-H, DTS:X
Hmotnost: 18,5 kg
Verze Bluetooth: 4.0
Frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 KHz (-3dB)
Rozměry (š x v x h): 1266 x 135 x 171 mm

Obsah balení:
Dálkový ovladač včetně lithiové baterie
Mikrofon pro analýzu vlastností prostoru
Kabel HDMI 2.0
Přívodní kabel
Návod na použití

Cena s DPH

65.000,00 Kč    

Objednat tento model nebo rezervovat jeho poslech

Chcete si výrobek objednat, poslechnout, nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

Závazně objednat Sennheiser > Soundbar > Sennheiser AMBEO Soundbar
Rezervovat poslech Sennheiser > Soundbar > Sennheiser AMBEO Soundbar
Dotázat se na Sennheiser > Soundbar > Sennheiser AMBEO Soundbar

Vaše jméno: Váš e-mail: *

* povinný údaj

Ocenění

EISA soundbar roku

Facebook

Mytí oken Brno / Jak vybrat okna