Acoustic Energy AE108 MK2

Acoustic-Energy-Logo_new_350

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
14 990 Kč / ks 12 388,43 Kč bez DPH
Acoustic Energy AE108 MK2
AE108 hifisound.cz Walnut
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nejnovější adaptace celosvětově uznávané řady 100 společnosti Acoustic Energy se vyznačuje zcela novým, od základu inovovaným designem...

Nová řada 100 (MK2) přináší množství evolučních vylepšení zaměřených na zdokonalení poslechového zážitku. Všechny modely (kromě subwooferu AE108²) jsou vybaveny naším vlnovodem WDT (Wide Dispersion Tweeter) pro lepší rozptyl, který si bere příklad z řady 500 se středobasovými měniči posunutými blíže k výškovému reproduktoru. Měniče jsou zcela nové a navržené v tandemu, aby nabízely bezproblémovou integraci spolu s lepší odezvou a výkonem. Štěrbinové otvory v zadní části každé skříně snižují chvění a zkreslení díky novému vymodelovanému ventilačnímu otvoru, který ještě více usnadňuje proudění vzduchu. A konečně, jako první v této cenové kategorii, řada 100 využívá konstrukci HDF (High Density Fibreboard), která umožňuje tenčí stěny kabinetu bez ztráty hmotnosti nebo tuhosti - výsledkem je větší vnitřní objem poskytující hlubší basovou odezvu při minimálním nárůstu vnějších rozměrů.

Tato elegantní, kompaktní a přitom výkonná řada reproduktorů ztělesňuje všechny vlastnosti, kterými je společnost Acoustic Energy proslulá, a zároveň využívá všech výhod z firemní nepřetržité cesty vývoje.

AE108² je kompaktní aktivní subwoofer, který dokonale vystihuje vlastnosti společnosti Acoustic Energy.

AE108² je nový, kompaktní, ale extrémně výkonný aktivní subwoofer. Model AE108² je navržen tak, aby bez problémů fungoval jako součást vícekanálového systému zahrnujícího modely AE100², AE109², AE120², AE107² a nové nástěnné modely AE105, a je ideální pro moderní domácnosti, kde je vyžadován kontrolovaný basový výkon bez narušení obytného prostoru. Díky velikosti menší než jeden metr krychlový lze reproduktor AE108² umístit diskrétně. Model AE108², dokončený v povrchové úpravě z černé nebo ořechové vinylové dýhy, poskytuje basový úder, který popírá jeho kompaktní rozměry.

Specifikace
Typ: uzavřená skříň, se spodním vyzařováním
Jednotka pohonu: 250 mm vyztužená membrána s vysokou exkurzí
Frekvenční rozsah: 30 Hz - 110 kHz
Špičkové SPL: 105 dB
Výkon: 150 W
Nastavení dělící frekvence:: 40 - 110 Hz
Rozměry: 290 x 290 x 290 mm
Hmotnost: 8 kg
Povrchová úprava: černá a ořechová vinylová dýha

Kategorie: Subwoofery
? Série: Acoustic Energy 100 MK2 Serie

acoustic-energy

ACOUSTIC ENERGY - jeden z nejúspěšnějších britských výrobců reprosoustav typických svou masivní konstrukcí a aplikací pokrokových materiálů i v základních produktech. MDF skříně s vnitřním vyztužením i precizně navržené výhybky zajišťují, že jejich reproduktory vyhrávají testy nejen v Británii, ale i na celém světě.

Výroba od profesionálních studiových monitorů, přes high-endové a hi-fi reprosoustavy až po repro pro venkovní použití.

acoustic-energy-hlavicka

500 Serie 300 Serie 100 Serie 1-Serie
       
acoustic-energy-500-serie acoustic-energy-300-serie acoustic-energy-100-serie acoustic-energy-1-serie

 

Referenční řada Acoustic Energy 500 se skládá ze tří vlajkových lodí, sloupových modelů AE509, AE520 a stojanového modelu AE500. Může se pochlubit nově vyvinutými výškovými reproduktory z uhlíkových vláken a středobasovými reproduktory, které jsou navrženy tak, aby dosáhly maximální pístový výkon a přesnost legendárních keramických hliníkových měničů, ale s vylepšeným samočinným tlumením pro hladší a transparentnější zvuk.

Výsledkem je bezkonkurenční úroveň výkonu a kvality, zvukový produkt s čistými a přehlednými linkami, který přináší vzrušující a dynamickou prezentaci.

 

Podobné produkty