Acoustic Energy AE 308

Acoustic-Energy-Logo_new_350

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
27 990 Kč / ks 23 132,23 Kč bez DPH
Acoustic Energy AE 308
acoustic energy ae 308 blk hifisound.cz
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Model AE308, který je navržen tak, aby doplňoval stojanové reproduktory řady 300 a hladce se s nimi integroval . Nabízí úžasný výkon v Hi-Fi setu i domácím kině - využívá nový zesilovač o výkonu 500 W (RMS) spojený s 12" dopovaným a vyztuženým měničem z buničitých vláken a je vybaven zcela novým modulem DSP, který poskytuje lepší kontrolu nad výkonem a zároveň podstatně snižuje zkreslení a zlepšuje kontrolu nízkých frekvencí.

Nový modul DSP také nabízí větší všestrannost, která umožňuje dokonale přizpůsobit výkon požadované hudební stereofonní nebo filmové vícekanálové zvukové stopě, což je u AE poprvé. V režimu Music bude AE308 fungovat vyváženě a přesně, přičemž přirozeně a plynule rozšíří nízké frekvence hlavních reproduktorů až na 26 Hz (+/-6 dB). V režimu Movie naskočí hrubá síla, která pomůže explozivním filmovým zvukovým stopám v AV systémech. A konečně režim Impact vymění přímé rozšíření za maximální hlasitost a pořádnou razanci, která se více podobá klubové sestavě pro případy, kdy chcete opravdu pořádně zapařit!

Model AE308 je k dispozici v atraktivním provedení dýhy z pravého ořechu, černém klavírním lesku nebo bílém laku, které ladí s ostatními modely řady 300, a je vybaven robustními hroty, které jsou vybaveny praktickými gumovými krytkami pro použití na tvrdých podlahách.

Generální ředitel Acoustic Energy Mat Spandl:
"Nechtěli jsme jen uvést na trh subwoofer, který by doplnil naši již úspěšnou řadu 300, ale chtěli jsme navrhnout subwoofer, který bude mít podstatu a který obstojí v každém systému, stejně jako bude dělat čest ostatním reproduktorům řady 300. Na tento subwoofer dlouho čekali naši prodejci a distributoři po celém světě a nyní, když je k dispozici, se čekání vyplatilo."

Specifikace:
Vestavěný zesilovač: 500 W (RMS při THD pod 0,1 %)
Typ ozvučnice: uzavřená
Frekvenční rozsah: 26 Hz - 120 Hz (+/- 6 dB)
Dělící frekvence: plynule nastavitelná 40 Hz - 120 Hz
Basový měnič: 300 mm
Přepínač fáze 0 / 180
Vstupy: linkové L+R (cinch), LFE (cinch)
Standby: automatický režim zapnutí / vypnutí
Rozměry (š x v x h): 360 x 360 x 360 mm
Hmotnost: 16,5 kg
Barevné provedení: lesklá černá, lesklá bílá, pravá ořechová dýha

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
? Série: Acoustic Energy 300 Serie

acoustic-energy

ACOUSTIC ENERGY - jeden z nejúspěšnějších britských výrobců reprosoustav typických svou masivní konstrukcí a aplikací pokrokových materiálů i v základních produktech. MDF skříně s vnitřním vyztužením i precizně navržené výhybky zajišťují, že jejich reproduktory vyhrávají testy nejen v Británii, ale i na celém světě.

Výroba od profesionálních studiových monitorů, přes high-endové a hi-fi reprosoustavy až po repro pro venkovní použití.

acoustic-energy-hlavicka

500 Serie 300 Serie 100 Serie 1-Serie
       
acoustic-energy-500-serie acoustic-energy-300-serie acoustic-energy-100-serie acoustic-energy-1-serie

 

Referenční řada Acoustic Energy 500 se skládá ze tří vlajkových lodí, sloupových modelů AE509, AE520 a stojanového modelu AE500. Může se pochlubit nově vyvinutými výškovými reproduktory z uhlíkových vláken a středobasovými reproduktory, které jsou navrženy tak, aby dosáhly maximální pístový výkon a přesnost legendárních keramických hliníkových měničů, ale s vylepšeným samočinným tlumením pro hladší a transparentnější zvuk.

Výsledkem je bezkonkurenční úroveň výkonu a kvality, zvukový produkt s čistými a přehlednými linkami, který přináší vzrušující a dynamickou prezentaci.

 

Podobné produkty