Acoustic Energy AE 308

Značka: Acoustic Energy

Acoustic-Energy-Logo_new_350

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
27 990 Kč / ks 23 132,23 Kč bez DPH
Acoustic Energy AE 308
Značka: Acoustic Energy
acoustic energy ae 308 blk hifisound.cz
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Model AE308, který je navržen tak, aby doplňoval stojanové reproduktory řady 300 a hladce se s nimi integroval . Nabízí úžasný výkon v Hi-Fi setu i domácím kině - využívá nový zesilovač o výkonu 500 W (RMS) spojený s 12" dopovaným a vyztuženým měničem z buničitých vláken a je vybaven zcela novým modulem DSP, který poskytuje lepší kontrolu nad výkonem a zároveň podstatně snižuje zkreslení a zlepšuje kontrolu nízkých frekvencí.

Nový modul DSP také nabízí větší všestrannost, která umožňuje dokonale přizpůsobit výkon požadované hudební stereofonní nebo filmové vícekanálové zvukové stopě, což je u AE poprvé. V režimu Music bude AE308 fungovat vyváženě a přesně, přičemž přirozeně a plynule rozšíří nízké frekvence hlavních reproduktorů až na 26 Hz (+/-6 dB). V režimu Movie naskočí hrubá síla, která pomůže explozivním filmovým zvukovým stopám v AV systémech. A konečně režim Impact vymění přímé rozšíření za maximální hlasitost a pořádnou razanci, která se více podobá klubové sestavě pro případy, kdy chcete opravdu pořádně zapařit!

Model AE308 je k dispozici v atraktivním provedení dýhy z pravého ořechu, černém klavírním lesku nebo bílém laku, které ladí s ostatními modely řady 300, a je vybaven robustními hroty, které jsou vybaveny praktickými gumovými krytkami pro použití na tvrdých podlahách.

Generální ředitel Acoustic Energy Mat Spandl:
"Nechtěli jsme jen uvést na trh subwoofer, který by doplnil naši již úspěšnou řadu 300, ale chtěli jsme navrhnout subwoofer, který bude mít podstatu a který obstojí v každém systému, stejně jako bude dělat čest ostatním reproduktorům řady 300. Na tento subwoofer dlouho čekali naši prodejci a distributoři po celém světě a nyní, když je k dispozici, se čekání vyplatilo."

Specifikace:
Vestavěný zesilovač: 500 W (RMS při THD pod 0,1 %)
Typ ozvučnice: uzavřená
Frekvenční rozsah: 26 Hz - 120 Hz (+/- 6 dB)
Dělící frekvence: plynule nastavitelná 40 Hz - 120 Hz
Basový měnič: 300 mm
Přepínač fáze 0 / 180
Vstupy: linkové L+R (cinch), LFE (cinch)
Standby: automatický režim zapnutí / vypnutí
Rozměry (š x v x h): 360 x 360 x 360 mm
Hmotnost: 16,5 kg
Barevné provedení: lesklá černá, lesklá bílá, pravá ořechová dýha

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
? Série: Acoustic Energy 300 Serie

acoustic-energy

ACOUSTIC ENERGY - jeden z nejúspěšnějších britských výrobců reprosoustav typických svou masivní konstrukcí a aplikací pokrokových materiálů i v základních produktech. MDF skříně s vnitřním vyztužením i precizně navržené výhybky zajišťují, že jejich reproduktory vyhrávají testy nejen v Británii, ale i na celém světě.

Výroba od profesionálních studiových monitorů, přes high-endové a hi-fi reprosoustavy až po repro pro venkovní použití.

acoustic-energy-hlavicka

500 Serie 300 Serie 100 Serie 1-Serie
       
acoustic-energy-500-serie acoustic-energy-300-serie acoustic-energy-100-serie acoustic-energy-1-serie

 

Referenční řada Acoustic Energy 500 se skládá ze tří vlajkových lodí, sloupových modelů AE509, AE520 a stojanového modelu AE500. Může se pochlubit nově vyvinutými výškovými reproduktory z uhlíkových vláken a středobasovými reproduktory, které jsou navrženy tak, aby dosáhly maximální pístový výkon a přesnost legendárních keramických hliníkových měničů, ale s vylepšeným samočinným tlumením pro hladší a transparentnější zvuk.

Výsledkem je bezkonkurenční úroveň výkonu a kvality, zvukový produkt s čistými a přehlednými linkami, který přináší vzrušující a dynamickou prezentaci.

 

Podobné produkty