Advance Acoustic MyCast 7

advance_Acoustic_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
19 990 Kč –12 % 17 470 Kč / ks 14 438,02 Kč bez DPH
Advance Acoustic MyCast 7
MyCast 7 hifisound.cz 1
Doprava zdarma 19 990 Kč –12 %

Advance Acoustic MyCast 7 je audiofilské all-in-one zařízení se zabudovaným zesilovačem 2x 45W, síťový přehrávač wifi a ethernet, FM tuner, DAB+ tuner, CD přehrávač, rozhraní USB. Dále disponuje vstupem ARC HDMI a přijímačem Bluetooth.

Abychom milovníkům hudby nabídli optimální hudební reprodukci, rozhodli se naši inženýři integrovat zesilovač do třídy AB, čímž spojili to nejlepší z třídy A a třídy B. Tato jedinečná volba zaručuje velmi vysokou kvalitu reprodukce zvuku (většina konkurenčních produktů je ve třídě D).
Zesilovač je srdcem vašeho hi-fi systému, je to ten, kdo má těžký úkol řídit vaše reproduktory a extrahovat hudební signály. Musí přinést neutralitu, detaily, dynamiku a čistotu zvukové informace. Výběr třídy AB se ukázal jako samozřejmá volba.
Mycast 7 obsahuje síťový audio přehrávač. Můžete přehrávat vlastní hudbu (PC/MAC, NAS), užívat si streamování služby jako Spotify, Deezer, Tidal, Qobuz, Tune-In atd. Poslouchat streamovací služby, internetová rádia prostřednictvím služby TuneIn, iHeart radio. Na svou hudbu ze smartphonu nebo tabletu využijete Airplay nebo Bluetooth.

Velmi praktický je integrovaný HDMI vstup s ARC (Audio Return Channel). Kompatibilní televizor stačí připojit k MyCast 7 pomocí jediného kabelu HDMI a zvuk televizoru si již můžete vychutnat prostřednictvím systému Advance Paris HiFi.

Specifikace:
CD mechanika
Tuner: FM, DAB/DAB+
Bluetooth
Multiroom: Advance Playstream
Zesilovač výkon: 2x 45 W při 6 Ohm (třída AB)
Frekvenční rozsah: 25 - 45.000 Hz (+/-3dB)
Zkreslení: < 0,1 %
Odstup signál/šum: 92 dB
Oddělení kanálů: 105 dB
D/A Převodník: Wolfson
Vstupy: ARC HDMI, 2x digitální optický, 1x digitální koaxiální, 2x analogový RCA, 1x phono
Výstupy: 6,3mm jack sluchátka, RCA cinch variable/fix out, subwoofer, 1 pár repro
Rozměry (š x v x h): 265 x 136 x 385 mm
Hmotnost přístroje 6,7 kg
Barevné provedení: černé