Advance Acoustic MyConnect 60

advance_Acoustic_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
22 990 Kč –14 % 19 750 Kč / ks 16 322,31 Kč bez DPH
Advance Acoustic MyConnect 60
Advance Acoustic MyConnect 60
Doprava zdarma 22 990 Kč –14 %

MyConnect 60 je audiofilské all-in-one zařízení se zabudovaným zesilovačem 2x 60W, wifi a ethernet síťovým přehrávačem, FM/DAB+ tunerem, CD přehrávačem, čtečkou USB a přijímačem Bluetooth.
Abychom milovníkům hudby nabídli optimální hudební reprodukci, rozhodli se naši inženýři integrovat zesilovač do třídy AB, čímž spojili to nejlepší z třídy A a třídy B. Tato jedinečná volba zaručuje velmi vysokou kvalitu reprodukce zvuku (většina konkurenčních produktů je ve třídě D).
Zesilovač je srdcem vašeho hi-fi systému, je to ten, kdo má těžký úkol řídit vaše reproduktory a extrahovat hudební signály. Musí přinést neutralitu, detaily, dynamiku a čistotu zvukové informace. Výběr třídy AB se ukázal jako samozřejmá volba.
MyConnect 60 obsahuje síťový audio přehrávač. Můžete přehrávat vlastní hudbu z vašeho PC / MAC, NAS, ale také ze smartphonu nebo tabletu a dalších médií. MyConnect 60 je plně kompatibilní s Airplay a DLNA. Můžete si také užít streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Deezer, Tidal, Qobuz, internetové rádia přes TuneIn, iHeart rádio a mnoho dalšího. MyConnect 60 má otevřené rozhraní pro budoucí služby a vývoj.
Tento síťový přehrávač je vybaven funkcí multi-room, můžete přehrávat různou hudbu v různých místnostech. Celá rodina si může užívat vlastní hudbu v jedné místnosti a rádio v druhé. Možnosti jsou neomezené.

Specifikace:
Streamovací služby: Internetová rádia (TuneIn), Spotify, Qobuz, Deezer, Tidal...
CD mechanika
Tuner: FM, DAB/DAB+
Bluetooth
Multiroom: Advance Playstream
Zesilovač výkon: 2x 48 W při 8 Ohm, 2x 70 W při 4 Ohm (třída AB)
Frekvenční rozsah: 20 - 45.000 Hz (+/-3dB)
Zkreslení: < 0,1 %
Odstup signál/šum: 92 dB
D/A Převodník: Wolfson WM8740
Vstupy: 2x digitální optický, 1x digitální koaxiální, 2x analogový RCA, 1x phono
Výstup: subwoofer
Rozměry (š x v x h): 265 x 136 x 385 mm
Hmotnost přístroje 5,5 kg
Barevné provedení: černé