Advance Acoustic X-Stream 9

advance_Acoustic_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
25 990 Kč –4 % 24 750 Kč / ks 20 454,55 Kč bez DPH
Advance Acoustic X-Stream 9
Advance Acoustic X-Stream 9
Doprava zdarma 25 990 Kč –4 %

Univerzální přehrávač se skvělým vzhledem a dokonalou technickou kvalitou, integrovaný WiFi / Ethernet streamer, USB-B XMOS, tuner FM/DAB/DAB+, internetová rádia a CD přehrávač

X-Stream 9 je síťová jednotka, DAC, CD přehrávač, PC/MAC jednotka prostřednictvím svého USB-B X-MOS asynchronního vstupu a digitální DAB/DAB + a FM tuner.
Ať už jsou soubory vaší oblíbené hudby kdekoliv - na PC nebo MAC, chytrém telefonu, tabletu, síťovém pevném disku, NAS disku nebo CD, můžete si vychutnat kvalitní zvuk na nejvyšší úrovni.
"Bez omezení", to byla naše myšlenka při vývoji tohoto univerzálního zdroje. Naši technici integrovali nejlepší technologie s cílem vedoucím k naprosto čistému uklidňujícímu poslechu bez agresivity.
Audio výstupu a dekódovací části byla věnována zvláštní péče. Převod signálu zajišťuje AK4490 od AKM.

Převodník AK4490 je součástí nové generace špičkových 32bitových DAC založených na architektuře VELVET SOUND společnosti AKM, která byla široce přijata zavedenými špičkovými hifi výrobci. Tato technologie přináší kromě zpracování digitálního filtru s 32bitovým rozlišením také vysoce kvalitní zvukové detaily s architekturou s nízkým zkreslením.
AK4490 podporuje až 768kHz PCM a 11,2MHz DSD (Direct Stream Digital), vhodné pro přehrávání zvukových zdrojů s vysokým rozlišením. V DAC je integrováno pět digitálních filtrů, což optimalizuje reprodukci zvuku.

Část síťového přehrávače X-Stream 9 umožňuje spravovat streamovací služby (Spotify, Tidal, Qobuz ...), několik tisíc místních, národních a globálních rádií a číst hudbu uloženou lokálně v počítači nebo na síťové jednotce. Kompatibilní s Airplay a DLNA.
Ovládání síťového přehrávače lze provádět pomocí aplikace ADVANCE PLAYSTREAM, kterou lze stáhnout z AppStore a Google Play.

Specifikace
Frekvenční odezva: 20-45.000 Hz (+/-3dB)
Zkreslení: < 0.005%
Separace kanálů: > 100 dB
Převodník: 24 bit-192 kHz Asahi Kasei AK4490
Odstup signál / šum: > 110dB
Digitální vstup: koaxiální RCA, optický, USB-A, USB-B
Digitální výstup: koaxiální RCA, optický
Analogový výstup: RCA, XLR
Příprava na Bluetooth modul X-FTB01
Rozměry (š x v x h): 430 x 130 x 310 mm mm
Hmotnost: 3,8 kg
Barevné provedení: černá