AudioQuest Black Lab

audioquest_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Skladem Obvykle 1-3 dny Na dotaz Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
1 390 Kč / ks 1 690 Kč / ks 2 090 Kč / ks 3 690 Kč / ks 2 790 Kč / ks od 1 390 Kč / ks 1 148,76 Kč bez DPH 1 396,69 Kč bez DPH 1 727,27 Kč bez DPH 3 049,59 Kč bez DPH 2 305,79 Kč bez DPH od 1 148,76 Kč bez DPH
AudioQuest Black Lab
AudioQuest Black Lab
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

High End subwooferový kabel se zemnícím kabelem. 1x RCA - 1x RCA.

Původ jména "Black Lab" (Černý labrador) je možné vysledovat v historii až do roku 1700, kdy se v Newfoundlandu tito psi jmenovali "Saint Johns Dogs" (Psi Svatého Johna). Labrador tak, jak jej známe dnes, vzešel ze spojení tohoto velkého Newfoundlandského psa s menším psem vodního typu. Tito psi jsou známí především svou oddaností ve službě, vysoce vyvinutým čichem a sluchem a neúnavností při hře "dones". Všechny tyto vlastnosti dohromady dělají z Labradorů excelentní služební psy pro hendikepované stejně jako úžasné mazlíčky do rodiny.

Pevné vodiče z dlouhých měděných vláken (LGC): tyto vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitá měď přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Black Lab využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Symetrická koaxiální geometrie: Identické + a - vodiče zabraňují, aby bylo stínění použito jako vodič.

Za studena svařované, pozlacené konektory: toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto kovu snadno opracovatelného.

Uzemnění: Ojediněle se může vyskytnout bzučení v případě, že nejsou subwoofer a AV přijímač propojeny jedním kabelem. Pakliže se tento problém vyskytl, zkuste připojit lopatky uzemňovacího vodiče na kovové šasi subwooferu nebo k šasi vysílací jednotky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofer kabely
Možnost poslechu: ano

Podobné produkty