AudioQuest Black Lab

Značka: AudioQuest

audioquest_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Skladem Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
3 690 Kč / ks 1 390 Kč / ks 1 690 Kč / ks 2 090 Kč / ks 2 790 Kč / ks od 1 390 Kč / ks 3 049,59 Kč bez DPH 1 148,76 Kč bez DPH 1 396,69 Kč bez DPH 1 727,27 Kč bez DPH 2 305,79 Kč bez DPH od 1 148,76 Kč bez DPH
AudioQuest Black Lab
Značka: AudioQuest
AudioQuest Black Lab
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

High End subwooferový kabel se zemnícím kabelem. 1x RCA - 1x RCA.

Původ jména "Black Lab" (Černý labrador) je možné vysledovat v historii až do roku 1700, kdy se v Newfoundlandu tito psi jmenovali "Saint Johns Dogs" (Psi Svatého Johna). Labrador tak, jak jej známe dnes, vzešel ze spojení tohoto velkého Newfoundlandského psa s menším psem vodního typu. Tito psi jsou známí především svou oddaností ve službě, vysoce vyvinutým čichem a sluchem a neúnavností při hře "dones". Všechny tyto vlastnosti dohromady dělají z Labradorů excelentní služební psy pro hendikepované stejně jako úžasné mazlíčky do rodiny.

Pevné vodiče z dlouhých měděných vláken (LGC): tyto vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitá měď přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Black Lab využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Symetrická koaxiální geometrie: Identické + a - vodiče zabraňují, aby bylo stínění použito jako vodič.

Za studena svařované, pozlacené konektory: toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto kovu snadno opracovatelného.

Uzemnění: Ojediněle se může vyskytnout bzučení v případě, že nejsou subwoofer a AV přijímač propojeny jedním kabelem. Pakliže se tento problém vyskytl, zkuste připojit lopatky uzemňovacího vodiče na kovové šasi subwooferu nebo k šasi vysílací jednotky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofer kabely
Možnost poslechu: ano

Podobné produkty