AudioQuest Cinnamon Digital Coax

audioquest_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
2 190 Kč / ks 2 690 Kč / ks 3 690 Kč / ks 4 990 Kč / ks od 2 190 Kč / ks 1 809,92 Kč bez DPH 2 223,14 Kč bez DPH 3 049,59 Kč bez DPH 4 123,97 Kč bez DPH od 1 809,92 Kč bez DPH
AudioQuest Cinnamon Digital Coax
AudioQuest Cinnamon Digital Coax
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Základem na němž jsou postaveny v AudioQuest kabely, zahrnuje čtyři základní prvky designu a výroby. Jsou pečlivě vybírány materiály, tak aby byli mezi sebou vyvážené a měli ty nejlepší vlastnosti pro omezení zkreslení a šumu.
Pevné vodiče
Interakce mezi jednotlivými vlákny jsou největší příčinou zkreslení v kabelu (lanka). AudioQuest používá polotuhé soustředěné vodiče, které eliminují významným způsobem interakce a zkreslení. Právě pevné vodiče jsou kompletním řešením tohoto problému!
Materiály vodičů
Kvalita materiálu vodiče má významný vliv na kvalitu kabelu. Hladkost povrchu vodiče je rohodující, protože povrchová vrstva vodiče má klíčový vliv na výslednou kvalitu signálu. AudioQuest používá nejlepší měděné a stříbrné vodiče, které mají "dlouhá zrna", takže je zde významně nižší počet přechodů mezi jednotlivými zrny materiálu, ve kterých právě vznikají nežádoucí změny v signálu. Samozřejmostí je, že použitý materiál je s minimálním obsahem kyslíku.
Geometrie
Geometrie je o prostorovém uspořádání jednotlivých vodičů v kabelu, a určuje základní elektrické vlastnosti kabelu. Kabely pro různé aplikace (druhy signálu) mají různé požadavky na geometrické uspořádání vodičů. Vhodná geometrie významně snižuje zkreslení signálu.
Dielektrikum (izolace)
Izolace je nutná k tomu, aby byly odděleny kladné a záporné vodiče, a dala stabilitu geometrii kabelu. Izolace je také "dielektrikum", protože ve vodiči je magnetické pole. Dielektrikum absorbuje energii, která se po určité prodlevě uvolní do signálu, což způsobuje "rozmazání" a zkreslení. Dobře navržená izolace snižuje zkreslení tím, že absorbuje méně energie.

Digitální koaxiální kabel Audioquest Cinnamon, 75 ohm
Materiál vodiče vysoce čistá postříbřená měď PSC (Perfect-Surface Copper) s obsahem stříbra 1,25%
Stínění Nitrogen-Injected Hard-Cell Foam
Stínící fólie s postříbřeným opletem
Pohlcování šumu - kovová vrstva Noise-Dissipation System (NDS)
Vnější nylonový oplet
Konektory RCA pozlacené 24k zlatem
Pájení za studena technolgií Cold-Welded

Podobné produkty