Od 5.8 do 11.8.2022 je omezeno vyřizování objednávek z důvodu čerpání dovolené.

AudioQuest Cinnamon USB

Neohodnoceno
Značka: AudioQuest

audioquest_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Skladem Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
2 290 Kč / ks 2 790 Kč / ks 3 890 Kč / ks od 2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH 2 305,79 Kč bez DPH 3 214,88 Kč bez DPH od 1 892,56 Kč bez DPH
AudioQuest Cinnamon USB
Neohodnoceno
Značka: AudioQuest
AudioQuest Cinnamon USB
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Základem na němž jsou postaveny v AudioQuest kabely, zahrnuje čtyři základní prvky designu a výroby. Jsou pečlivě vybírány materiály, tak aby byli mezi sebou vyvážené a měli ty nejlepší vlastnosti pro omezení zkreslení a šumu.
Pevné vodiče
Interakce mezi jednotlivými vlákny jsou největší příčinou zkreslení v kabelu (lanka). AudioQuest používá polotuhé soustředěné vodiče, které eliminují významným způsobem interakce a zkreslení. Právě pevné vodiče jsou kompletním řešením tohoto problému!
Materiály vodičů
Kvalita materiálu vodiče má významný vliv na kvalitu kabelu. Hladkost povrchu vodiče je rohodující, protože povrchová vrstva vodiče má klíčový vliv na výslednou kvalitu signálu. AudioQuest používá nejlepší měděné a stříbrné vodiče, které mají "dlouhá zrna", takže je zde významně nižší počet přechodů mezi jednotlivými zrny materiálu, ve kterých právě vznikají nežádoucí změny v signálu. Samozřejmostí je, že použitý materiál je s minimálním obsahem kyslíku.
Geometrie
Geometrie je o prostorovém uspořádání jednotlivých vodičů v kabelu, a určuje základní elektrické vlastnosti kabelu. Kabely pro různé aplikace (druhy signálu) mají různé požadavky na geometrické uspořádání vodičů. Vhodná geometrie významně snižuje zkreslení signálu.
Dielektrikum (izolace)
Izolace je nutná k tomu, aby byly odděleny kladné a záporné vodiče, a dala stabilitu geometrii kabelu. Izolace je také "dielektrikum", protože ve vodiči je magnetické pole. Dielektrikum absorbuje energii, která se po určité prodlevě uvolní do signálu, což způsobuje "rozmazání" a zkreslení. Dobře navržená izolace snižuje zkreslení tím, že absorbuje méně energie.

Pevné stříbřené vodiče 1,25% eliminují zkreslení, interakci běžných konstrukcí kabelu a snížují jitter. Pevné postříbřené vodiče jsou vynikající pro vysokofrekvenční aplikace, jako je USB audio. Tyto signály putují téměř výlučně povrchem vodiče. Vzhledem k tomu, že je povrch vyroben z vysoce čistého stříbra, je výkon velmi blízko konstrukci celostříbrného pevného kabelu, ale cenově je mnohem blíže k ceně měděného kabel. Tato konstrukce je neuvěřitelně nízkonákladová a přitom efektivní pro kvalitní USB propojení.

Pěnová polyethylenová izolace

Koncovky - pozlacené konektory jsou pečlivě připevněny kvalitní pájkou. AudioQuest pájka byla optimalizována pro vytvoření připojení s nízkým zkreslením. Pájka nemá příliš vysoký obsah stříbra, protože je obtížnější pevné spojení. Výsledek kvality připojení uslyšíte.

Varianty kabelu: USB A - USB B, USB A - USB mini, USB A - iPod 30 pin, USB A - USB micro, USB 3.0 A - USB 3.0 micro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení