Cambridge Alva TT v2

cambridge_logo

Dostupnost Skladem
52 990 Kč –24 % 39 990 Kč / ks 33 049,59 Kč bez DPH
Cambridge Alva TT v2
AlvaTTv2 Packshot 01 0
Doprava zdarma 52 990 Kč –24 %

Cambridge Audio hi-fi gramofon s MC přenoskou a Bluetooth® aptX HD.

 Alva_tt2_hifisound


Stačí přidat vinyl

Strávili jste roky sháněním dokonalé sbírky desek, hledáním skrytých klenotů v obchodech s deskami a na internetu - protože milujete hudbu? Naše společná láska ke gramofonu znamená, že jste doposud nepřestali.

Cambridge svoji vášeň prokazuje vytvořením Alva TT verze 2; se systémem přímého pohonu, MC přenoskou na míru, zcela novým raménkem a Hi-Res Bluetooth modulem s integrovaným gramofonovým stupněm - obojí nyní přepínatelné.

Věří, že si vaše desky zaslouží znít stejně fantasticky, jako vypadají.

Král pohodlí
Alva TT V2 je určena lidem, kteří chtějí poslouchat desky ve výjimečné kvalitě - bez nutnosti vybírat nebo montovat další komponenty. TT V2 se dodává s předinstalovanou přenoskou navrženou na míru. Díky přepínatelnému integrovanému gramofonovému předzesilovači se také připojí k jakémukoli audio systému. Dokonce bezdrátově spolupracuje s kvalitními reproduktorovými systémy Bluetooth.

Hi-Res Bluetooth
Vestavěný Bluetooth aptX HD přenese zvuk Alvy i mimo vaše hi-fi. Hudbu lze streamovat do jakékoli kompatibilní soupravy Bluetooth, včetně sluchátek, v kvalitě Hi-Res až 24bit/48kHz. Nebo jej můžete deaktivovat a jednoduše používat ty nejkvalitnější audio kabely - je to na vás.

Integrovaný gramofonový stupeň
Alva TT V2 má integrovaný gramofonový předzesilovač, odvozený z oceňovaného modelu Alva Duo - pro odhalení neuvěřitelných detailů z vašich desek. To znamená, že TT V2 můžete připojit k jakémukoli zesilovači nebo aktivnímu reproduktorovému systému. Gramofonový předzesilovač můžete deaktivovat pro případ využití předzesilovače v zesilovači nebo při uživatelském upgradu externím předzesilovačem.

Předinstalovaná MC přenoska
Na míru vyrobená kazeta Alva TT V2 je připravena k montáži - nemusíte ji tedy složitě nastavovat a její zvuk je dokonale sladěn s ostatními komponenty gramofonu. Vysoce výkonnou jehlu s pohyblivou cívkou (MC) jsme navrhli s odkrytou konzolou. Ta snižuje nežádoucí rezonance a vibrace, poskytuje vysokou úroveň zisku a vynikající hudební detaily při přehrávání.

Přímý pohon
Alva TT V2 má stejně jako její předchůdce TT motor Direct Drive se středním točivým momentem. Osmipólový, třífázový, bezkartáčový stejnosměrný motor je řízený quartzem, což zajišťuje přesné otáčky gramofonu. Díky přesnému řízení a tichému chodu dosahuje Alva TT V2 pouze 0,06 % wow a flutteru. To znamená vynikající stabilitu výšky tónu - zejména při delších, trvalejších hudebních tónech.

Zaručeně pevný talíř
Jako doplněk k motoru s přímým pohonem působí talíř přehrávače Alva TT V2 dojmem jemně leštěného kamene. Je vyroben z polyoxymethylenu, semikrystalického termoplastu používaného v přesných strojírenských aplikacích, kde je vyžadována vysoká tuhost a rozměrová stabilita. Hmotnost talíře spolu s motorem se středním točivým momentem a přímým pohonem zajišťuje vynikající stabilitu rychlosti při přehrávání desek.

Zcela nové raménko
Po hodinách testování vybrali inženýři Cambridge pro desky Alva TT V2 nové raménko s vysokou hmotností a nízkou rezonancí. Díky minimalizaci rezonančních frekvencí pomáhá gramofon získat z vašich desek maximum detailů. Odnímatelný hliníkový odlitek hlavy umožňuje snadnou výměnu kazet.

banner Cambridge ALVA TT V2 vanoce 22

Jak nastavit Cambridge Audio ALVA ST gramofon