Cardas Clear Reflection 0,5m RCA/XLR

cardas_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
29 750 Kč / ks 24 586,78 Kč bez DPH
Cardas Clear Reflection 0,5m RCA/XLR
Cardas Clear Reflection 0,5m RCA/XLR
Doprava zdarma

Signálový kabel Clear Reflection

Vlastnosti:
Kabel je navržen tak, aby dodával nekompromisní zvuk systémům špičkových konstrukcí. Vyznačuje se skvělou otevřeností vyšších kmitočtů a rychlostí, stále však ještě trochu odpouští nedostatky. Velmi neutrální a dynamický, s absolutně klidným pozadím. Clear Reflection vzdává hold modelu Golden Reference a spojuje v sobě to nejlepší ze dvou světů. Řada Clear Reflection zavádí také nový konektor SRCA v barvě mědi, který se hodí k černoměděnému designu reproduktorového kabelu Clear Reflection Speaker.

Standardní koncovky: Konektory Cardas SRCA-CU nebo CG XLR-CU

Konstrukce kabelu:
Žíly: Kevlarové jádro s přizpůsobenou rychlostí šíření signálu (Matched Propagation), bezkyslíkatá měď třídy 1 o čistotě 99,9999 % s bezbarvou ochrannou vrstvou SPN (Litz), průměry vodičů v poměrech daných zlatým řezem. Geometrie vrstev cross-field, izolováno v extrudovaném plášti z PFA.
Geometrie: Kroucená dvojlinka na vzduchovém jádru s antistatickými, vzduchem vyplněnými LDPE trubičkami, ovinutá teflonovou páskou s uhlíkovou impregnací. Vnější vrstvu tvoří vzduchem vyplněné teflonové trubičky, jejichž průměr je 1,618 krát větší než průměr trubiček v jádru a které slouží k oddělení dvojitého kompozitního stínění z pocínované mědi a navíjecího drátu od signálových žil.
Povrch kabelu tvoří černý, velmi měkký, extrudovaný plášť z termoplastického kaučuku.

Průměr podle AWG: 2 x 25,5 AWG
Vnější průměr: 10,66 mm

Kabely "Made in USA."

Ceny jednotlivých délek:
0,5 m ... 29.750,-Kč
1,0 m ... 40.250,-Kč
1,5 m ... 50.750,-Kč
2,0 m ... 61.250,-Kč
2,5 m ... 71.750,-Kč
Další délky na dotaz

Podobné produkty