Cardas Clear Reflection RCA

cardas_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
34 990 Kč / set 44 990 Kč / set 56 200 Kč / set od 34 990 Kč / set 28 917,36 Kč bez DPH 37 181,82 Kč bez DPH 46 446,28 Kč bez DPH od 28 917,36 Kč bez DPH
Cardas Clear Reflection RCA
Cardas clear Reflection RCA (2)
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Signálový kabel Clear Reflection

Vlastnosti:
Kabel je navržen tak, aby dodával nekompromisní zvuk systémům špičkových konstrukcí. Vyznačuje se skvělou otevřeností vyšších kmitočtů a rychlostí, stále však ještě trochu odpouští nedostatky. Velmi neutrální a dynamický, s absolutně klidným pozadím. Clear Reflection vzdává hold modelu Golden Reference a spojuje v sobě to nejlepší ze dvou světů. Řada Clear Reflection zavádí také nový konektor SRCA v barvě mědi, který se hodí k černoměděnému designu reproduktorového kabelu Clear Reflection Speaker.

Standardní koncovky: Konektory Cardas SRCA-CU

Konstrukce kabelu:
Žíly: Kevlarové jádro s přizpůsobenou rychlostí šíření signálu (Matched Propagation), bezkyslíkatá měď třídy 1 o čistotě 99,9999 % s bezbarvou ochrannou vrstvou SPN (Litz), průměry vodičů v poměrech daných zlatým řezem. Geometrie vrstev cross-field, izolováno v extrudovaném plášti z PFA.
Geometrie: Kroucená dvojlinka na vzduchovém jádru s antistatickými, vzduchem vyplněnými LDPE trubičkami, ovinutá teflonovou páskou s uhlíkovou impregnací. Vnější vrstvu tvoří vzduchem vyplněné teflonové trubičky, jejichž průměr je 1,618 krát větší než průměr trubiček v jádru a které slouží k oddělení dvojitého kompozitního stínění z pocínované mědi a navíjecího drátu od signálových žil.
Povrch kabelu tvoří černý, velmi měkký, extrudovaný plášť z termoplastického kaučuku.

Průměr podle AWG: 2 x 25,5 AWG
Vnější průměr: 10,66 mm

Kabely "Made in USA."

Cardas_Clear_Reflection_web

Podobné produkty