Chord Analog Clearway XLR

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
4 490 Kč / set 5 290 Kč / set 6 790 Kč / set 7 490 Kč / set od 4 490 Kč / set 3 710,74 Kč bez DPH 4 371,90 Kč bez DPH 5 611,57 Kč bez DPH 6 190,08 Kč bez DPH od 3 710,74 Kč bez DPH
Chord Analog Clearway XLR
chordco clearway xlr dec19
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Signálový symetrický kabel Clearway série, zakončený XLR konektory

Vlastnosti

Interkonekt Clearway používá stejnou geometrii vodičů ARAY, jakou jsme poprvé použili u řady Chord C, a vylepšili jsme všechny materiály. Vodiče s geometrií ARAY jsou z těžší bezkyslíkaté mědi, izolace byla vylepšena na FEP a stínění je dvouvrstvé, z těžké fólie s protilehlým vinutím.

Díky těmto vylepšením nese Clearway více hudebních detailů. Dynamika je lepší, nástroje a hlasy znějí realističtěji a mají lepší definici a čistotu. Sluchátka Clearway vám umožní nahlédnout hlouběji do poslouchané hudby a více se do ní vžít. Právě teď musí být kabely lepší než kdy jindy, existují velmi dostupné gramofony a digitální přehrávače, které zprostředkovávají hudbu se skutečnou soudržností. Skok ve výkonu za posledních pár let je úžasný, zejména ve vztahu k levnějším zařízením. Potřebují novou generaci kabelů a tyto kabely musí být schopny přenášet signál s hudební soudržností, kterou produkují nové digitální a analogové přehrávače.

Konstrukce kabelu Clearway Analogue znamená, že můžeme přizpůsobit konfiguraci vodičů ARAY tak, aby vznikl obzvláště dobrý kabel s koncovkou XLR. Konstrukce používá tři identické vodiče, což umožňuje dosáhnout mimořádně neutrálního a hudebně transparentního kabelu Clearway Analogue XLR.

Analogový kabel Clearway je osazen konektory Neutrik XLR obsahujícími pokovené kolíky konektorů Chord Company ChorAlloy™.

chord-clearway-group

Podobné produkty