Chord EpicXL speaker cable

Značka: Chord Company

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
25 990 Kč / set 32 990 Kč / set 35 990 Kč / set od 25 990 Kč / set 21 479,34 Kč bez DPH 27 264,46 Kč bez DPH 29 743,80 Kč bez DPH od 21 479,34 Kč bez DPH
Chord EpicXL speaker cable
Značka: Chord Company
Chord EpicXL speaker cable
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel EpicXL zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
EpicXL kombinuje prvky reproduktorových kabelů Epic a Signature Reference/XL. Speciálně vybraný vnitřní plášť z měkkého PVC je doplněn o správné rozmístění stínění a minimalizaci mechanického šumu. Na každé sadě vodičů je použito stínění z opletení a fólie s vysokou hustotou, které je chráněno průsvitným vnějším pláštěm, opět zvoleným pro snížení nežádoucího mechanického šumu.

Každá sada EpicXL se vyrábí na zakázku u společnosti The Chord Company. Vodiče jsou stočeny dohromady a upnuty na místě předtím, než jsou zakončeny banánky nebo konektory s vidličkami. Odděleným stíněním kladného a záporného vodiče každého vedení reproduktorového kabelu tato verze Epic zní výrazně kultivovaněji a hudebně soudržněji. Zvláště dobře přenáší mikrodynamiku a detaily a dále přináší skvělou separaci a definici nástrojů a hlasů.

Zdrojové komponenty a reproduktory se vyvíjejí. Úroveň rozlišení, která byla dříve výsadou špičkového audia, pronikla i do některých překvapivě cenově dostupných konstrukcí. EpicXL dělá zásadní krok vpřed v oblasti výkonu tím, že používá samostatné stínění pro každý vodič. To znamená neutralitu, méně šumu, větší a pohlcující zvukovou scénu a tím novou radost z vaší stávající hudební sbírky.

Podobné produkty