Chord EpicXL speaker cable

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
25 990 Kč / set 32 990 Kč / set 32 990 Kč / set od 25 990 Kč / set 21 479,34 Kč bez DPH 27 264,46 Kč bez DPH 27 264,46 Kč bez DPH od 21 479,34 Kč bez DPH
Chord EpicXL speaker cable
Chord EpicXL speaker cable
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel EpicXL zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
EpicXL kombinuje prvky reproduktorových kabelů Epic a Signature Reference/XL. Speciálně vybraný vnitřní plášť z měkkého PVC je doplněn o správné rozmístění stínění a minimalizaci mechanického šumu. Na každé sadě vodičů je použito stínění z opletení a fólie s vysokou hustotou, které je chráněno průsvitným vnějším pláštěm, opět zvoleným pro snížení nežádoucího mechanického šumu.

Každá sada EpicXL se vyrábí na zakázku u společnosti The Chord Company. Vodiče jsou stočeny dohromady a upnuty na místě předtím, než jsou zakončeny banánky nebo konektory s vidličkami. Odděleným stíněním kladného a záporného vodiče každého vedení reproduktorového kabelu tato verze Epic zní výrazně kultivovaněji a hudebně soudržněji. Zvláště dobře přenáší mikrodynamiku a detaily a dále přináší skvělou separaci a definici nástrojů a hlasů.

Zdrojové komponenty a reproduktory se vyvíjejí. Úroveň rozlišení, která byla dříve výsadou špičkového audia, pronikla i do některých překvapivě cenově dostupných konstrukcí. EpicXL dělá zásadní krok vpřed v oblasti výkonu tím, že používá samostatné stínění pro každý vodič. To znamená neutralitu, méně šumu, větší a pohlcující zvukovou scénu a tím novou radost z vaší stávající hudební sbírky.

Podobné produkty