Dali Rubicon 8

dali_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
145 990 Kč / pár 120 652,89 Kč bez DPH
Dali Rubicon 8
Dali Rubicon 8
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Přiblíží vás o krok blíže k realitě. Již více než tři desetiletí se konstruktéři Dali věnují snaze o dokonalost zvuku. DALI RUBICON je dalším mezníkem na této cestě. RUBICON, navržený a vyrobený v Dánsku odráží zvuk vyšší řady EPICON. Staví na inovativní technologii reproduktorů a přináší zvukový zážitek naplňující představy nejnáročnějšího posluchače.

Vlajková loď řady RUBICON, podlahový model RUBICON 8, vám poskytne ohromující velkou zvukovou scénu a působivé hluboké, fyzické basy. Řada RUBICON, zdědila technologie řady EPICON. Model RUBICON 8 má ne méně než tři měniče, které nastupují na různých frekvencích. Tato sestava vytváří v podstatě 2 1/2 + 1/2 + 1/2 pásmovou konstrukci a generuje úžasný rozsah a působivý akustický tlak. RUBICON 8 je určen pro ty, kteří hledají opravdu mimořádný zvuk.

RUBICON 8 zvyšuje zvukovou laťku do extrému a je jednoduše ohromující, pokud jde o epickou zvukovou scénu. Trojice wooferů pracuje tak, že se ozývá na různých frekvencích, což z reproduktoru RUBICON 8 činí vrchol vašeho vstupu do světa špičkového zvuku za cenu střední třídy.

Reproduktor RUBICON 8 poskytuje naprosto transparentní obraz s bohatstvím detailů, které znovu vytváří vášeň živého vystoupení, a širší rozptyl zvuku, který poskytuje Dali hybridní výškový reproduktor, pomáhá naplnit i ty nejrozsáhlejší prostory tím nejčistším zvukem, jakého kdy byly vaše uši svědky.

MAGNETICKÝ SYSTÉM SMC
Díky pólovému dílu zkonstruovanému výhradně z materiálu SMC, obklopenému štěrbinovou měděnou čepičkou a uzavřenému ve velkém feritovém magnetu, je účinek SMC soustředěný a maximalizovaný a snižuje zkreslení tak, jak nikdy předtím.

HYBRIDNÍ MODUL VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU
Hybridní modul výškového reproduktoru je ochrannou známkou společnosti DALI a pro řadu RUBICON se vyrábí v Dánsku. Hybridní modul výškového reproduktoru kombinuje kopulový výškový reproduktor s páskovým výškovým reproduktorem pro úžasné podání vysokých frekvencí.

KONSTRUKCE SKŘÍNĚ
Rozdělení středotónových a basových reproduktorů do oddělených komor nám umožňuje individuálně vyladit každý reproduktor pro jeho specifický frekvenční rozsah a maximalizovat tak výkon basového reproduktoru.

KUŽELY Z DŘEVĚNÝCH VLÁKEN
Použití membrány z dřevěných vláken dodává wooferu vlastní konstrukce výjimečnou lehkost a tuhost. Díky tomu se snadno pohybuje, což zajišťuje rovnoměrné pohyby podobné pohybu pístu a výrazně snižuje možnost vzniku povrchové rezonance.

Specifikace:
2 1/2 + 1/2 + 1/2 pásmový systém s bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 17 x 45 mm ribbon, 1 x 29 mm soft dome
Basový reproduktor 3 x 165 mm
Frekvenční rozsah (+/-3 dB) 38 - 34.000 Hz
Citlivost (2,83 V/1 m) 90,5 dB
Jmenovitá impedance 4 Ohmy
Maximální SPL 112 dB
Doporučený výkon zesilovače 40 - 250 W
Dělící frekvence vyhybky 500 / 800 / 2.500 / 14.000 Hz
Frekvence ladění Bass reflexu 33 Hz
Terminály Bi-wiring / Bi-Amp
Doporučená vzdálenost od zdi 25 - 180 cm
Rozměry (š x v x h) 220 x 1100 x 444 mm
Hmotnost: 27,3 kg / ks
Barevné provedení: ořech, růžové dřevo, černý lesk, bílý lesk

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Dali Rubicon

Podobné produkty