Elac Debut ConneX DCB 41

elac-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
13 500 Kč / pár 11 157,02 Kč bez DPH
Elac Debut ConneX DCB 41
elac debut connex hifisound wal1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Aktivní reprosoustava Elac ConneX DCB41 spojuje moderní design, úžasný zvuk a vynikající řemeslné provedení hodné tohoto německého výrobce. Reprosoustava Elac Connex představuje jednoduchou, všestrannou a zároveň vysoce kvalitní cestu ke skutečnému Hi-Fi poslechu. Její elegantní provedení s matně lakovanou přední částí ozvučnice a odnímatelnými látkovými mřížkami se hodí do jakéhokoli moderního interiéru. Se zdroji hudby a filmového zvuku se propojuje přímo, bez nutnosti použití samostatného zesilovače jako mezičlánku. Ten je spolu s řadou konektorů pro připojení všech myslitelných zdrojů vestavěn přímo do reprosoustavy.

Stolní aktivní reprosoustava Debut ConneX DCB 41 s vestavěným zesilovačem demonstruje, že mít prvotřídní zvukový zážitek pro filmy i hudbu je vlastně jednoduché. Díky široké škále vstupů (HDMI ARC, Analog / Phono, Optical, USB a Bluetooth) a ve spojení s optimálně navrženými reproduktory a zesilovači poskytuje DCB 41 skutečně výjimečný zvukový zážitek.

Vstupy nabízejí pro propojení řadu možností: televizor HDMI ARC, počítač - USB Audio, bezdrátově - Bluetooth (aptX), audio - digitální / optický a analogový linkový / phono.

Reproduktory Debut ConneX jsou vybaveny dvěma 50W zesilovači třídy D zabudovanými přímo do jednoho z reproduktorů. Tyto zesilovače byly akusticky sladěny s měniči ConneX a jsou navrženy tak, aby fungovaly chladně a efektivně.

ConneX obsahuje proprietární XBass Enhancer společnosti Elac, který poskytuje celkově lepší zvuk a hlubší basy (lze vypnout). Pro zvýšení rozsahu nízkých kmitočtů a minimalizaci hluku ventilace je bassreflexový port tvarovaný do písmene „S“ na DCB 41 nasměrován dozadu.

Při propojení s výstupem HDMI ARC vašeho kompatibilního televizoru se stane dálkový ovladač televizoru, ovladačem hlasitosti reproduktorů Debut Connex.

Audio s vysokým rozlišením až 96 kHz 24-bit si vychutnáte přes port USB z vašeho počítače Windows, nebo Mac. Hlasitost reproduktorů lze nastavit přímo v počítači.

Oblíbenou hudbu, nebo podcasty můžete přehrávat také bezdrátově přímo z vašeho telefonu, tabletu, nebo počítače pomocí Bluetooth. Aby byla zajištěna nejlepší možná kvalita, kodek aptX integrovaný do DCB41 poskytuje z kompatibilních telefonů zvuk v kvalitě CD.

Standardními audio kabely RCA (cinch) lze připojit libovolný analogový zdroj. Linkový vstup RCA lze přepnout také do režimu Phono, který je kompatibilní s většinou gramofonů s přenoskou MM. Na zadním panelu je k dispozici také zemnící svorka. Režim Phono EQ jednoduše vypnete, pokud jej nechcete používat.

Specifikace:
Aktivní 2-pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem
Výkon zesilovače: 2 x 50W / třída D
Výškový reproduktor: vrchlíková kalota 25 mm
Středobasový reproduktor: polypropylenová membrána 110 mm
Kmitočtový rozsah: 66Hz—25,000Hz (Anechoic) / 50Hz—25,000Hz (In-Room)
Max. hladina: 102dB @ 1m
Vstupy: HDMI (ARC), USB (96kHz 24-Bit), analogový Line/Phono (volitelný), optický, Bluetooth (AptX)
Výstupy: linkový (subwoofer), výkonový (druhý reproduktor)
IR dálkové ovládání
Dodávané příslušenství: dálkový ovladač, baterie, kabel HDMI, repro kabel dvoulinka, síťový kabel, sada gumových nožek, ochranné mřížky
Napájení: 120 – 240 V
Rozměry: Š 140 x V 248 x H 210 / 195 mm
Hmotnost: 3.4 / 2.8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní reprosoustavy
? Série: Elac Debut 2.0 Line

Podobné produkty