Elac Debut ConneX DCB 41

Značka: Elac

elac-logo-s

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
13 500 Kč / pár 11 157,02 Kč bez DPH
Elac Debut ConneX DCB 41
Značka: Elac
elac debut connex hifisound wal1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Aktivní reprosoustava Elac ConneX DCB41 spojuje moderní design, úžasný zvuk a vynikající řemeslné provedení hodné tohoto německého výrobce. Reprosoustava Elac Connex představuje jednoduchou, všestrannou a zároveň vysoce kvalitní cestu ke skutečnému Hi-Fi poslechu. Její elegantní provedení s matně lakovanou přední částí ozvučnice a odnímatelnými látkovými mřížkami se hodí do jakéhokoli moderního interiéru. Se zdroji hudby a filmového zvuku se propojuje přímo, bez nutnosti použití samostatného zesilovače jako mezičlánku. Ten je spolu s řadou konektorů pro připojení všech myslitelných zdrojů vestavěn přímo do reprosoustavy.

Stolní aktivní reprosoustava Debut ConneX DCB 41 s vestavěným zesilovačem demonstruje, že mít prvotřídní zvukový zážitek pro filmy i hudbu je vlastně jednoduché. Díky široké škále vstupů (HDMI ARC, Analog / Phono, Optical, USB a Bluetooth) a ve spojení s optimálně navrženými reproduktory a zesilovači poskytuje DCB 41 skutečně výjimečný zvukový zážitek.

Vstupy nabízejí pro propojení řadu možností: televizor HDMI ARC, počítač - USB Audio, bezdrátově - Bluetooth (aptX), audio - digitální / optický a analogový linkový / phono.

Reproduktory Debut ConneX jsou vybaveny dvěma 50W zesilovači třídy D zabudovanými přímo do jednoho z reproduktorů. Tyto zesilovače byly akusticky sladěny s měniči ConneX a jsou navrženy tak, aby fungovaly chladně a efektivně.

ConneX obsahuje proprietární XBass Enhancer společnosti Elac, který poskytuje celkově lepší zvuk a hlubší basy (lze vypnout). Pro zvýšení rozsahu nízkých kmitočtů a minimalizaci hluku ventilace je bassreflexový port tvarovaný do písmene „S“ na DCB 41 nasměrován dozadu.

Při propojení s výstupem HDMI ARC vašeho kompatibilního televizoru se stane dálkový ovladač televizoru, ovladačem hlasitosti reproduktorů Debut Connex.

Audio s vysokým rozlišením až 96 kHz 24-bit si vychutnáte přes port USB z vašeho počítače Windows, nebo Mac. Hlasitost reproduktorů lze nastavit přímo v počítači.

Oblíbenou hudbu, nebo podcasty můžete přehrávat také bezdrátově přímo z vašeho telefonu, tabletu, nebo počítače pomocí Bluetooth. Aby byla zajištěna nejlepší možná kvalita, kodek aptX integrovaný do DCB41 poskytuje z kompatibilních telefonů zvuk v kvalitě CD.

Standardními audio kabely RCA (cinch) lze připojit libovolný analogový zdroj. Linkový vstup RCA lze přepnout také do režimu Phono, který je kompatibilní s většinou gramofonů s přenoskou MM. Na zadním panelu je k dispozici také zemnící svorka. Režim Phono EQ jednoduše vypnete, pokud jej nechcete používat.

Specifikace:
Aktivní 2-pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem
Výkon zesilovače: 2 x 50W / třída D
Výškový reproduktor: vrchlíková kalota 25 mm
Středobasový reproduktor: polypropylenová membrána 110 mm
Kmitočtový rozsah: 66Hz—25,000Hz (Anechoic) / 50Hz—25,000Hz (In-Room)
Max. hladina: 102dB @ 1m
Vstupy: HDMI (ARC), USB (96kHz 24-Bit), analogový Line/Phono (volitelný), optický, Bluetooth (AptX)
Výstupy: linkový (subwoofer), výkonový (druhý reproduktor)
IR dálkové ovládání
Dodávané příslušenství: dálkový ovladač, baterie, kabel HDMI, repro kabel dvoulinka, síťový kabel, sada gumových nožek, ochranné mřížky
Napájení: 120 – 240 V
Rozměry: Š 140 x V 248 x H 210 / 195 mm
Hmotnost: 3.4 / 2.8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní reprosoustavy
? Série: Elac Debut 2.0 Line

Podobné produkty