Electrocompaniet ECI 80D

Electrocompaniet_logo_s

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
79 990 Kč –25 % 59 990 Kč / ks 49 578,51 Kč bez DPH
Electrocompaniet ECI 80D
Electrocompaniet ESI 80D
Oceněno
Doprava zdarma 79 990 Kč –25 %

https://www.whathifi.com/reviews/electrocompaniet-eci-80dELECTROCOMPANIET - THE CLASSIC LINE - HIGH-END PRODUCTS COLLECTION

ec_design-classic-ec_hifisound ec_identity-classic-ec_hifisound ec_philosophy-classic-ec_hifisound
DESIGN IDENTITA FILOSOFIE

Řada Electrocompaniet Classic Line se vyznačuje nadčasovou a přitom osobitou estetikou. Její design je jednoduchý, čistý a decentní, přičemž si zachovává naprosto moderní styl. Design řady Classic Line zaručuje, že se bude stejně dobře vyjímat v moderním newyorském bytě jako na anglickém zámku a samozřejmě i v čemkoli mezi tím.

 

Již více než 40 let je značka Electrocompaniet synonymem pro vynikající zvukovou produkci. Má záviděníhodnou mezinárodní pověst a sklízí chválu v recenzích, kde všechny výrobky opakovaně zlepšují konkurenceschopnost. Uznání a úspěch si Electrocompaniet právem vydobyl proti tržně dražším "prestižním" výrobkům a bude si je vydobývat i nadále...

 

Když společnost Electrocompaniet v 70. letech minulého století vstoupila na scénu, odstartovala revoluci díky jedinečné a průkopnické tranzistorové technologii. Poprvé v historii byla společnost schopna nabídnout náročné veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší zesilovače. Stále vášnivě věří v hudbu a stále pracuje na vývoji a zdokonalování technologií.

electrocompaniet-eci-80d_hifisound.cz_web1

Electrocompaniet ECI 80D, integrovaný zesilovač

Model ECI 80D nabízí výkon 2 x 80 W do 8 ohmů a využívá vlastní zesilovač třídy A/B.
Je vybaven vestavěným RIAA předzesilovačem pro gramofon (podpora MM přenosek), 2-cestným Bluetooth HD modulem pro streamování jak z  iOS / Android zařízení, Macu nebo PC, tak i HD streamování High-end BT sluchátek. Na palubě je také D/A převodník.

eci80d-bluetooth_390 HD BLUETOOTH STREAMING
ECI 80D podporuje HD Bluetooth streaming z telefonu, tabletu, PC nebo MAC. Podporuje také streamování do HD bezdrátových sluchátek Bluetooth!
eci80d-headphones_390 SLUCHÁTKA
ECI 80D má vestavěný dvojitý sluchátkový zesilovač, který umožňuje kabelový sluchátkový poslech 2 jednotek současně!
eci80d-phono-390 FUNGUJE S GRAMOFONEM
Vestavěný gramofonový předzesilovač s podporou MM
kazet umožňuje připojit LP přehrávač přímo k ECI80D a vychutnat si svou sbírku desek.
ECI80D-remote-390 POD KONTROLOU
ECI80D se dodává s dálkovým ovládáním, které vám umožní ovládat všechny funkce přímo z pohodlí křesla, pohovky nebo gauče.

 

Testy a ocenění

eci_80D_5stars-award eci_80D_product-of-the-year eci80d-5heart-award-hifipig ECI-80D_HIFI_AWARDS_5_sterren eci_80D_aex2022 eci_80D_applause-award eci_80D_PoYLP421


Specifikace:
Výkon: 2 x 150 W (4 ohm), 2 x 80 W (8 ohm)
Vstupy analogové: 2x nesymetrický RCA, 1x nesymetrický RCA (phono MM)
Vstupy digitální: 3x optický Toslink, 2x koaxiální
Výstupy: analogový RCA preout, sluchátka 3,5 / 6,3mm jack
Frekvenční odezva 1 - 150 kHz
Rozměry (š x v x h): 470 x 90 x 262 mm
Hmotnost: 8,0 kg

EC_Made_in_Norway_hifisound.cz

Představení Classic Line Electrocompaniet

Electrocompaniet_logo

Norská společnost, kterou v roce 1973 založili Per Abrahamsen a Svein Erik Børja, působila vždy především v oblasti konstrukce zesilovačů, kde způsobila senzaci, když jako první dokázala důsledně implementovat do komponentu teorii finského profesora elektroniky Mattiho Otaly o dynamickém chování zesilovačů.
Zesilovače jsou doposud v provozu v Abbey Road Studios a mimo jiné Michael Jackson a jeho tým byli "zažraní" do charakteristického zvuku Electrocompaniet (EC).

Když se Electrocompaniet v 70. letech objevil na scéně, zahájil revoluci s jedinečnou a průkopnickou tranzistorovou technologií. Poprvé v historii byl nějaký výrobce schopen nabídnout náročnější veřejnosti tranzistorový zesilovač, který měl prokazatelně lepší tonální reprodukci než nejlepší elektronkové zesilovače.

Neuvěřitelný příběh úspěchu značky Electrocompaniet, který začal zesilovačem o výkonu 25 W (ve své době všeobecně považovaném za nejlepší na světě), se rozrostl do dnešní podoby této firmy, předního norského výrobce vysoce kvalitního audio zařízení. Všechny jeho výrobky byly navrženy tak, aby svým zákazníkům přinášely co nejdokonalejší hudební zážitky. Veškerý sortiment této značky, zahrnující prvotřídní CD přehrávač, síťové přehrávače, zesilovače a reprosoustavy byl navržen a je vyráběn v nejmodernějších provozech na západním pobřeží Norska. Poté je exportován do více než padesáti zemí celého světa. Na rozdíl od jiných výrobců se zde neprovádí pouze konstrukce a montáž, ale také kompletní výroba dílů a součástí. Výroba celého systému v Norsku umožňuje firmě udržet nejvyšší možnou kvalitu. Uznání a úspěch, v konkurenci dražších „prestižních“ produktů, získala společnost Electrocompaniet právem a dělá vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Její tým v hudbu náruživě věří a neúnavně pracuje na vývoji a zdokonalování své unikátní tranzistorové technologie.

V současné době má Electrocompaniet portfólio svých výrobků rozděleno do dvou základních produktových řad. Tradiční highendové komponenty představuje řada Classic Line, která se již desetiletí drží svého typického, nadčasového a nezaměnitelného vzhledu, s masivním čelním panelem z akrylátového, černě podbarveného skla, se sytě žlutým nápisem ELECTROCOMPANIET a mosaznými tlačítky.
Mnohem mladší je pak řada přístrojů, pojmenovaná EC Living, nabízející uživatelsky komfortní modulární bezdrátový audio systém, který se opírá o technologie prověřené u highendových přístrojů řady Classic a za velmi zajímavou cenu nabízí kvalitní ozvučení domácnosti, kompaktními a elegantními komponenty s typickým skandinávským designem.

EC_products_banne_hifisound

Podobné produkty

Rotel A14 MKII
Doprava zdarma
34 990 Kč
37 990 Kč (–7 %)
2221/1
Rotel A12 MKII
Doprava zdarma
27 990 Kč
29 990 Kč (–6 %)
2227/1