Focal Aria 906

FOCAL_logo_s          focal-aria-906-noyer-walnut-oceneni-small

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Produkt se již neprodává Produkt se již neprodává Produkt se již neprodává Produkt se již neprodává Zvolte variantu
27 990 Kč / pár 31 990 Kč / pár 31 990 Kč / pár 27 990 Kč / pár od 27 990 Kč / pár 23 132,23 Kč bez DPH 26 438,02 Kč bez DPH 26 438,02 Kč bez DPH 23 132,23 Kč bez DPH od 23 132,23 Kč bez DPH
Focal Aria 906
Focal Aria 906
Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Focal Aria 906 - regálové reprosoustavy s elegantním designem. Zdobí je lineární přednes s působivou dynamikou.

DYNAMICKÝ HIGH-END 2PÁSMOVÝ REGÁLOVÝ REPRODUKTOR
Model Aria 906 je věrný DNA řady Aria: vytříbená špičková akustika v kombinaci s vynikající vnímanou hodnotou díky použití ušlechtilých materiálů. Tato dvoupásmová ozvučnice umožňuje uživatelům vychutnat si všechny kvality lněného kuželu: neutralitu, přítomnost a jemnost. Záměrem byl návrat k samotné podstatě akustiky pro ty, kteří jsou vášnivými milovníky hudby. Kužely F se vyznačují přirozeným zvukem s nízkým zabarvením, bohatostí reprodukce ve středním pásmu a pevnějšími basy. Výsledkem je homogennější zvuk, lepší dynamika. Aria nabízí klasický a moderní design.

PORONOVÉ ODPRUŽENÍ PRO MĚKKÉ VÝŠKY
U výškového reproduktoru TNF jsme přinesli dvě zásadní inovace našeho hliníkového/hořčíkového výškového reproduktoru. Závěs mezi kopulkou a jejím držákem využívá Poron, materiál s tvarovou pamětí.

Tento způsob zavěšení je přímo odvozen od slavného beryliového výškového reproduktoru Utopia a umožňuje trojnásobně snížit zkreslení v pásmu 2-3 kHz, kde má lidské ucho velmi velkou citlivost.

Prostorové vlastnosti invertované kopulky a její velmi nízká směrovost výrazně předčí konvenční kalotové kopulky používané  konkurenty. To zaručuje neuvěřitelně stabilní zvukovou scénu, díky níž je poslechová pozice mnohem méně kritická.

LNĚNÁ MEMBRÁNA, TAK ORIGINÁLNÍ
Lněné kužely jsou od roku 2013 vyráběny výhradně ve Francii společností Focal. Díky své originální konstrukci jsou kužely zcela orientovány na akustický výkon. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lněného vlákna uzavřeného dvěma tenkými vrstvami skleněného vlákna. Lněné kužely se vyznačují přirozeným zvukem s nízkým zabarvením, bohatostí reprodukce ve středním pásmu a pevnějšími basy.

Lehkost vlákna splňuje kritéria vysokého vnitřního tlumení, vysoké rychlosti a vysoké ohybové tuhosti. Len je dvakrát lehčí než sklolaminát, protože vlákno je duté. Má také velmi nízkou elasticitu, což je ideální pro zvýšení ohybové tuhosti sendvičové konstrukce.

focal_aria_banner


Focal Aria 906 jsou vhodné pro místnosti o rozloze kolem 15 m2 a od poslechové vzdálenosti 2,5 m.

Specifikace:
2-pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem
Středobasový měnič: 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Výškový měnič: 25 mm TNF Al-Mg inverzní kalota
Impedance: 8 ohm
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 120 W
Frekvenční rozsah: 55 - 28.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 47 Hz
Citlivost: 89,5 dB
Rozměry (š x v x h): 225 x 390 x 250 mm
Hmotnost: 8,5 kg
Barevné provedení: korpus černá kůže, boky ořech, horní část černé sklo
Příplatkové provedení: boky černý lesk / prvotřídní ořechová dýha, korpus černá kůže, horní část černé sklo

Vyrobeno ve Francii

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Focal Aria 900
Možnost poslechu: ano
Ocenění: ano

Podobné produkty