Focal Aria EVO X N°2

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
83 990 Kč / pár 69 413,22 Kč bez DPH
Focal Aria EVO X N°2
FOCAL ARIA EVO X NO2 1
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

TŘÍPÁSMOVÝ PODLAHOVÝ REPRODUKTOR
Aria Evo X N°2 je ideální 3pásmová podlahová reprosoustava pro domácí poslech hi-fi. Díky know-how společnosti Focal reprodukuje tento audiofilská soustava čistý a přesný zvuk, který zajistí hudební zážitek plný emocí. Hliníkovo/hořčíkový výškový reproduktor TAM, lněná membrána z francouzských lněných vláken, systém více výdechů pro ještě větší hloubky: díky své dokonalé konstrukci je reproduktor vhodnou volbou, ať už posloucháte jakýkoli typ hudby. Reprosoustava Aria Evo X N°2 je vyrobena ve Francii a je ideální pro místnosti o rozloze alespoň 20 m2 s doporučenou poslechovou vzdáleností 3 m.

HEDVÁBNĚ HLADKÉ VÝŠKY
Výškový reproduktor TAM, inovace společnosti Focal, vyrobený ve Francii, nabízí široký úhel rozptylu a větší definici zvuku bez směrovosti. Skládá se z hliníkové/hořčíkové obrácené kopulky ve tvaru písmene "M" a poskytuje bezchybnou harmonickou vyváženost a detailní výšky s působivou jemností a čistotou.

DOKONALE DEFINOVANÉ STŘEDNÍ PÁSMO
Obvod TMD s harmonickým tlumičem je patentovaná inovace společnosti Focal, která vylepšuje střední pásmo a eliminuje veškeré vibrace. Zvládnutí středního pásma závisí na závěsu, který leží mezi pevným rámem reproduktoru a pohyblivým kónusem. Díky zkušenostem akustických inženýrů společnosti Focal našli odpověď v technologii TMD (Tuned Mass Damper), která stabilizuje závěs membrány, aby ještě více homogenizovala barvu a neutralitu zvuku.

FLAX CONE
Kužel Flax, patentovaný společností Focal a vyráběný v jejích dílnách, je sendvič z francouzských lněných vláken mezi dvěma pláty skleněných vláken. Splňuje všechny požadavky na vysoce věrnou membránu: je lehká pro skvělou dynamiku, tuhá pro podporu basů a tlumící pro neutrální a přirozený zvuk bez zabarvení. Reprodukuje také bohaté střední pásmo a je neuvěřitelně přesná u nízkých frekvencích.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Reproduktory řady Aria Evo X (podlahové, regálové a centrální) jsou k dispozici ve třech povrchových úpravách: černý vysoký lesk, prime ořech a mechově zelený vysoký lesk. Kombinace předních panelů s koženým efektem s těmito povrchovými úpravami dodává výrobkům skutečný charakter a sofistikovanost. Magnetické mřížky dodávané s reproduktory zajišťují ideální, diskrétní integraci do jakýchkoli obytných prostor.

 

focal_aria_evox_web


Specifikace:
3-pásmová sloupová reprosoustava s bassreflexem Powerflow
Basový měnič: 2 x 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Středobasový měnič: 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Výškový měnič: Hliníkový/hořčíkový "TAM" s obrácenou kopulkou ve tvaru písmene "M"
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 2,9 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 250 W
Frekvenční rozsah: 45 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 37 Hz
Citlivost: 91,5 dB
Rozměry (š x v x h): 294 x 1035 x 371 mm
Hmotnost: 25,0 kg
Barevné provedení: černý vysoký lesk, prime ořech, mechově zelený vysoký lesk


focal_made_in_france_150

Podobné produkty

KEF R11 Meta walnut 1
Doprava zdarma
132 980 Kč
161 980 Kč (–17 %)
3571/O
Magnat Signature 507
Možnost poslechu
od 26 000 Kč
29 990 Kč (až –13 %)
610/VYS