Focal Aria EVO X N°4

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
113 990 Kč / pár 94 206,61 Kč bez DPH
Focal Aria EVO X N°4
FOCAL ARIA EVO X NO4 b3
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

TŘÍPÁSMOVÝ PODLAHOVÝ REPRODUKTOR
Aria Evo X N°4 představuje návrat k autentické akustice. Tento třípásmový podlahový reproduktor byl navržen tak, aby optimalizoval reprodukci zvuku. Je vybaven hliníkovým/hořčíkovým výškovým reproduktorem TAM s obrácenou kopulkou ve tvaru písmene "M", dvěma 21cm (8palcovými) basáky a středotónovým reproduktorem s lněnou membránou a představuje ideální řešení pro všechny milovníky hudby. Díky přídavnému systému bassreflexu pro lepší hloubku zvuku, základně z hliníkové slitiny a dalším prvkům poskytuje Aria Evo X N°4 vysoce kvalitní zvuk, který je čistým požitkem z poslechu.
Jedná se o nejimpozantnější model z celé řady, který je ideální pro prostory o rozloze alespoň 30 m² s doporučenou poslechovou vzdáleností 3 až 5 metrů.

HEDVÁBNĚ HLADKÉ VÝŠKY
Výškový reproduktor TAM, inovace společnosti Focal, vyrobený ve Francii, nabízí široký úhel rozptylu a větší definici zvuku bez směrovosti. Skládá se z hliníkové/hořčíkové obrácené kopulky ve tvaru písmene "M" a poskytuje bezchybnou harmonickou vyváženost a detailní výšky s působivou jemností a čistotou.

DOKONALE DEFINOVANÉ STŘEDNÍ PÁSMO
Obvod TMD s harmonickým tlumičem je patentovaná inovace společnosti Focal, která vylepšuje střední pásmo a eliminuje veškeré vibrace. Zvládnutí středního pásma závisí na závěsu, který leží mezi pevným rámem reproduktoru a pohyblivým kónusem. Díky zkušenostem akustických inženýrů společnosti Focal našli odpověď v technologii TMD (Tuned Mass Damper), která stabilizuje závěs membrány, aby ještě více homogenizovala barvu a neutralitu zvuku.

FLAX CONE
Kužel Flax, patentovaný společností Focal a vyráběný v jejích dílnách, je sendvič z francouzských lněných vláken mezi dvěma pláty skleněných vláken. Splňuje všechny požadavky na vysoce věrnou membránu: je lehká pro skvělou dynamiku, tuhá pro podporu basů a tlumící pro neutrální a přirozený zvuk bez zabarvení. Reprodukuje také bohaté střední pásmo a je neuvěřitelně přesná u nízkých frekvencích.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Reproduktory řady Aria Evo X (podlahové, regálové a centrální) jsou k dispozici ve třech povrchových úpravách: černý vysoký lesk, prime ořech a mechově zelený vysoký lesk. Kombinace předních panelů s koženým efektem s těmito povrchovými úpravami dodává výrobkům skutečný charakter a sofistikovanost. Magnetické mřížky dodávané s reproduktory zajišťují ideální, diskrétní integraci do jakýchkoli obytných prostor.

 

focal_aria_evox_web


Specifikace:
3-pásmová sloupová reprosoustava s bassreflexem Powerflow
Basový měnič: 2 x 210 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Středobasový měnič: 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Výškový měnič: Hliníkový/hořčíkový "TAM" s obrácenou kopulkou ve tvaru písmene "M"
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 2,5 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 350 W
Frekvenční rozsah: 37 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 31 Hz
Citlivost: 92,5 dB
Rozměry (š x v x h): 371 x 1150 x 420 mm
Hmotnost: 35,0 kg
Barevné provedení: černý vysoký lesk, prime ořech, mechově zelený vysoký lesk


focal_made_in_france_150

Podobné produkty

KEF Q750
Akce
Doprava zdarma
27 980 Kč
35 380 Kč (–20 %)
1557/1
Dynaudio Emit 50
Doprava zdarma
49 990 Kč
51 990 Kč (–3 %)
2250/1
KEF R11 Meta walnut 1
Doprava zdarma
132 980 Kč
161 980 Kč (–17 %)
3571/O