Focal Theva Center

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
9 990 Kč / ks 8 256,20 Kč bez DPH
Focal Theva Center
focal theva cen dw
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Membrána Slaterfiber - detailní zvuk

Kužel Slatefiber, který je exkluzivně vyráběn společností Focal ve Francii, je vyroben z recyklovaných uhlíkových vláken, která jsou použita jako výplň mezi dvěma vrstvami termoplastického polymeru. Ve své snaze o dokonalost se naši inženýři rozhodli použít netkaná uhlíková vlákna, která směřují stejným směrem, aby dosáhli větší tuhosti, lepšího tlumení a lehkosti - tedy "základních" vlastností skvělého reproduktoru. Tato exkluzivní membrána, proslulá reprodukcí bohatého, dynamického a vyváženého zvuku, se nachází v mnoha produktech Focal napříč  domácími, studiovými a automobilovými audio řadami.

focal_slatefiber_hifisound.cz

Výškový reproduktor TNF - vynikající výšky

Hliníkovohořčíkový výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou, vyrobený společností Focal ve Francii, poskytuje čisté a jemné výšky. Obvod spojující kopulku s jejím stojanem využívá materiál z paměťové pěny zvaný Poron. Tento surround je přímo odvozen od slavného beryliového výškového reproduktoru Utopia a snižuje zkreslení o třetinu mezi 2000 Hz a 3000 Hz, tedy v oblasti vysoké citlivosti ucha. Tento výškový reproduktor Focal zaručuje působivě stabilní zvukovou scénu.

focal_tweeter-tnf_hifisound.cz

Propracované skříně - sofistikované povrchové úpravy

K dispozici jsou elegantní a uhlazené povrchové úpravy v barvách černá, tmavé dřevo a světlé dřevo. Dřevěný efekt na bočních panelech dodává hřejivý pocit. Tato řada se hodí do klasických i moderních interiérů a krásně se kombinuje s různými styly nábytku a dalšími materiály, jako je kov, beton, kámen a další. Černá povrchová úprava nabízí nadčasový, sofistikovaný tón, který vnese šarm a charakter do každé místnosti. Skříně byly přepracovány a jsou ještě kompaktnější, v kombinaci s přídavnými čelními panely pro čistý povrch a zároveň jsou výrobky ještě robustnější.

focal_theva_hifisound.cz


Focal Theva Center
centrální reproduktor řady Theva. Je dokonalým doplňkem reproduktorů v systému domácího kina. Reproduktor Theva Center, který se může pochlubit hliníkovým/hořčíkovým výškovým reproduktorem TNF a dvěma basovými/středotónovými reproduktory z břidlicových vláken, zvyšuje čistotu dialogů z jakéhokoli filmu s působivou úrovní detailů. Byl navržen tak, aby jej bylo možné umístit na kus nábytku nebo na jeho stojan (k dispozici jako volitelné příslušenství), čímž vylepšuje interiér svým elegantním, rafinovaným designem.

 • Typ: dvoupásmový centrální reproduktor s bassreflexem
 • Reproduktorové měniče: 2x 165 mm středobasový měnič z břidlicových vláken, 25 mm výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou z Al/Mg
 • Citlivost: 91 dB
 • Šířka pásma: 59 Hz - 28 kHz
 • Nízkofrekvenční mezní frekvence: 51 Hz
 • Jmenovitá impedance: 8 Ω
 • Minimální impedance: 3,8 Ω
 • Doporučený výkon zesilovače: 40 - 200 W
 • Dělící frekvence: 2100Hz
 • Rozměry (š x v x h): 530 x 212 x 260 mm
 • Čistá hmotnost (s mřížkou): 10 kg

focal-theva_cen-hifisound.cz

 

Podobné produkty