Focal Theva N°3-D

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
49 990 Kč / pár 41 314,05 Kč bez DPH
Focal Theva N°3-D
focal theva n3d bk
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Membrána Slaterfiber - detailní zvuk

Kužel Slatefiber, který je exkluzivně vyráběn společností Focal ve Francii, je vyroben z recyklovaných uhlíkových vláken, která jsou použita jako výplň mezi dvěma vrstvami termoplastického polymeru. Ve své snaze o dokonalost se naši inženýři rozhodli použít netkaná uhlíková vlákna, která směřují stejným směrem, aby dosáhli větší tuhosti, lepšího tlumení a lehkosti - tedy "základních" vlastností skvělého reproduktoru. Tato exkluzivní membrána, proslulá reprodukcí bohatého, dynamického a vyváženého zvuku, se nachází v mnoha produktech Focal napříč  domácími, studiovými a automobilovými audio řadami.

focal_slatefiber_hifisound.cz

Výškový reproduktor TNF - vynikající výšky

Hliníkovohořčíkový výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou, vyrobený společností Focal ve Francii, poskytuje čisté a jemné výšky. Obvod spojující kopulku s jejím stojanem využívá materiál z paměťové pěny zvaný Poron. Tento surround je přímo odvozen od slavného beryliového výškového reproduktoru Utopia a snižuje zkreslení o třetinu mezi 2000 Hz a 3000 Hz, tedy v oblasti vysoké citlivosti ucha. Tento výškový reproduktor Focal zaručuje působivě stabilní zvukovou scénu.

focal_tweeter-tnf_hifisound.cz

Propracované skříně - sofistikované povrchové úpravy

K dispozici jsou elegantní a uhlazené povrchové úpravy v barvách černá, tmavé dřevo a světlé dřevo. Dřevěný efekt na bočních panelech dodává hřejivý pocit. Tato řada se hodí do klasických i moderních interiérů a krásně se kombinuje s různými styly nábytku a dalšími materiály, jako je kov, beton, kámen a další. Černá povrchová úprava nabízí nadčasový, sofistikovaný tón, který vnese šarm a charakter do každé místnosti. Skříně byly přepracovány a jsou ještě kompaktnější, v kombinaci s přídavnými čelními panely pro čistý povrch a zároveň jsou výrobky ještě robustnější.

focal_theva_hifisound.cz


Focal Theva N°3-D
je referenční reproduktor pro domácí kino z řady Theva. V kombinaci s předními kanály a vertikálním kanálem tento reproduktor prostorově zpříjemní všechny vaše poslechové zážitky tím nejpůsobivějším způsobem. Díky reproduktoru umístěnému v horní části se zvukové vlny odrážejí od stropu a reprodukují 3D zvukové efekty Dolby Atmos®. S reproduktorem Theva N°3-D se do sledovaných filmů ponoříte doslova po hlavě!

 • Typ: Třípásmový podlahový reproduktor s bassreflexem + plnorozsahový reproduktor (DA), uzavřený
 • Reproduktorové měniče: 2 x 165 mm basové měniče z břidlicových vláken, 165 mm středovýškový reproduktor z břidlicových vláken, 25 mm výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou z Al/Mg, 130 mm Dolby Atmos reproduktor
 • Citlivost: 91 dB / 91 dB (DA)
 • Šířka pásma: 48 Hz - 28 kHz, 100 Hz - 20 kHz (DA)
 • Nízkofrekvenční mezní frekvence: 39 Hz, 90 Hz (DA)
 • Jmenovitá impedance: 8 Ω, 6 Ω (DA)
 • Minimální impedance: 2,9 Ω
 • Doporučený výkon zesilovače: 40 - 250 W
 • Dělící frekvence: 270Hz / 2700Hz
 • Rozměry (š x v x h): 213 x 1019 x 388 mm
 • Čistá hmotnost (s mřížkou): 22 kg

focal-theva-hifisound.cz

 

Podobné produkty