Focal Vestia N°3

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
75 990 Kč / pár 62 801,65 Kč bez DPH
Focal Vestia N°3
focal vestia hifisound.cz no3dark
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Série Vestia přináší čistotu zvuku Focal, která je ještě jemnější díky množství zvukových detailů a výrazně vylepšené reprodukci vysokých tónů. Řada Vestia, vyvinutá a vyrobená ve Francii v dílnách společnosti Focal, se může pochlubit pěti modely: Vestia N°2, Vestia N°3 a Vestia N°4 jsou podlahové modely.

ZVUK Focal
Tyto reproduktory, vyrobené ve Francii ve vlastních dílnách, přinášejí čistý zvuk Focal, který je ještě jemnější díky množství zvukových detailů, zahrnujících basy a výrazně vylepšenou reprodukci výšek.

TECHNOLOGIE Focal
Reproduktory Vestia jsou vybaveny kuželovými reproduktory Slatefiber a výškovým reproduktorem TAM ve tvaru písmene "M" - oběma exkluzivními inovacemi společnosti Focal. Výrobky jsou vybaveny nakloněnými stojany, které umožňují vytvořit zvukovou scénu zaměřenou na posluchače, což umožňuje ještě hlubší pohlcení zvukem.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Estetika této řady, inspirované Vestou a Hestií - bohyněmi krbu a domova - kombinuje elegantní design s decentními a rafinovanými povrchovými úpravami. Přední panely reproduktorů mají efekt černé nebo bílé kůže v kombinaci s povrchovou úpravou černého vysokého lesku, tmavého dřeva nebo světlého dřeva na bočních panelech.

Vestia N°3 je špičkový třípásmový hi-fi reproduktor, který je výrazný a elegantní.

Jeho tři 165 cm kuželové reproduktory Slatefiber poskytují mimořádně hluboké a artikulované basy. Výškový reproduktor TAM ve tvaru písmene "M" s obrácenou kopulkou nabízí extrémně jemné a přesné výšky pro dlouhodobý kvalitní poslech. Středotónový reproduktor, rovněž s kuželem Slatefiber, přináší zvukovou kultivovanost a neutralitu. A konečně, nakloněné stojany reproduktorů pro časové vyrovnání umožňují získat zvukovou scénu soustředěnou na posluchače, pro ještě více pohlcující zvuk.

Díky možnosti volby harmonických a rafinovaných povrchových úprav - černý nebo bílý přední panel s koženým efektem, boční panely Black High Gloss, Dark Wood nebo Light Wood - lze tyto reproduktory snadno instalovat do jakéhokoli interiéru. Vestia N°4 je ideální pro místnosti o rozloze od 25 m². Lze je kombinovat se subwooferem SUB 600P pro ještě výkonnější systém a všeobjímající basy.

Specifikace:
Basový měnič: 3 x 165 mm Slatefiber membrána
Středotónový měnič: 165 mm Slatefiber membrána
Výškový měnič: 25 mm Al/Mg tweeter s obrácenou kopulkou TAM
Nominální impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 2,9 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 40 - 300 W
Frekvenční rozsah: 42 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 35 Hz
Citlivost: 92,0 dB
Rozměry (š x v x h): 256 x 1122 x 375 mm
Hmotnost: 26,5 kg
Barevné provedení: černá, světlé dřevo, tmavé dřevo
Vyrobeno ve Francii

Focal_Vestia

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Focal Vestia

Podobné produkty