Heco Aurora Center 30

95

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
5 890 Kč / ks 4 867,77 Kč bez DPH
Heco Aurora Center 30
Heco Aurora Center 30
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Přední německý výrobce kvalitních reprosoustav přichází se zcela novou audiofilsky pojatou sérií pod označením Aurora. Reproduktorové kabinety jsou navrženy od základu zcela nově. Jistou proměnu přináší pravoúhlá geometrie skříně, která je velmi pevná a příčně vnitřně vyztužená. Čelní stěny jsou hladké a vysoce elegantní. Z tohoto důvodu jsou i krycí mřížky magneticky aretovány. Porty bass-reflexu jsou šroubované a optimálně řešeny s přihlédnutím k eliminaci turbulencí a kompresi nízkých frekvencí. Fascinující a velmi kvalitní povrchová úprava vás okouzlí.
Nová řada Aurora v sobě zahrnuje všechny doposud unikátní a inovativní technologie značky HECO. Aurora je osazena zcela novou řadou reproduktorových měničů. 28mm vysokotónový reproduktor Fluctus využívá zcela unikátní, počítačově navrženou a optimalizovanou vlnitou akustickou přírubu pro dokonalé rozptylové vyzařování. Jemná hedvábná kalota je poháněna dvojitým feritovým magnetem s ferrofluidovým chlazením pro vysoký výkon. Výsledkem je neskutečně čisté vysoké pásmo, jenž je nositelem jemných, přesných tónů s bezprecedentní přehledností a lokalizací. Středobasové reproduktory využívají patentovanou technologii HECO kraft paper pro přirozenou a neutrální reprodukci. Výhybky jsou osazené Audio Grade součástkami s optimalizovanou fází a amplitudou, zakončené kvalitními pozlacenými šroubovacími terminály.

Kromě čistoty, síly, emotivnosti a moderního designu je nová Aurora zcela vyjímečná a technicky nadčasová. Právě díky všem precedentům je zvukový zážitek úžasně vyvážený, živý a přirozený i při nízké úrovni vybuzení.

Díky nové technologii a kvalitě zpracování je na modelovou řadu Aurora poskytována 5-ti letá záruční lhůta

Specifikace:
2-pásmová centrální reprosoustava s bassreflexem
Středobasový měnič: 2x 130 mm membrána
Výškový měnič: 28 mm kalota
Impedance: 4-8 ohm
Výkon (trvalý / špičkový): 90 / 150 W
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 300 W
Frekvenční rozsah: 34 - 42.000 Hz
Citlivost: 90,0 dB
Terminály: single-wiring
Rozměry (š x v x h): 490 x 177 x 285 mm
Hmotnost: 9,4 kg
Barevné provedení: ivory white nebo ebony black

Podobné produkty