HIFIMAN Susvara

hifiman_logo_s

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
167 990 Kč / ks 138 834,71 Kč bez DPH
HIFIMAN Susvara
HIFIMAN Susvara
Doprava zdarma

 

hifiman_SUSVARA_web

Překlad Susvara znamená v Sanskrtu "všechny harmonické a melodické zvuky světa". A přesně taková jsou tato nová high-end sluchátka. Jejich zvuk posouvá laťku v otevřenosti, transparentnosti a množství detailů na další úroveň. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a zpracování. 

Pokročilé a sladce znějící hlasy
Představujeme luxusní HiFiMan Susvara, špičková planární magnetická audiofilská sluchátka. Se speciálním ergonomickým designem pro vynikající pohodlí a delší poslech. 

Pokročilá konstrukce magnetů - poprvé použitá u sluchátek Susvara - má za cíl být akusticky transparentní a výrazně omezit vlnové difrakční turbulence, které zhoršují integritu zvukových vln. Výsledkem je snížené zkreslení, což přináší čistší a harmoničtější zvuk, který je slyšitelný. 

Neuvěřitelná tenkost měniče, méně než miliontina metru, a extrémně nízká hmotnost znamenají, že může produkovat nesmírně nízkou úroveň zkreslení, a přitom nabídnout vysoce dynamickou odezvu. Díky kombinaci této membrány a jejich takzvané technologie "Stealth Magnet", které pracují v harmonii, má produkovaný zvuk pozoruhodnou tonální kvalitu a čistotu. 

"Okenní stínítko" na Susvaře bylo pečlivě optimalizováno, aby se zabránilo jakýmkoli rezonančním frekvencím. To vede k vynikající zvukové čistotě, tónově čisté a nezkreslené, a přitom poskytuje praktickou ochranu ultrajemné membrány a navíc nabízí atraktivní vizuální estetiku.

Specifikace:
Frekvenční odezva: 6 - 75.000 Hz
Impedance: 60 ohmů
Citlivost: 83 dB / 1mW
Hmotnost: 450 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobné produkty

HIFIMAN Ananda
Akce
Doprava zdarma
10 990 Kč
24 990 Kč (–56 %)
1872
HIFIMAN HE400i
4 800 Kč
9 990 Kč (–51 %)
1533
HIFIMAN Sundara
Doprava zdarma
8 990 Kč
9 790 Kč (–8 %)
1871