IsoTek EVO3 Elite Cable

isotek-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Na dotaz Zvolte variantu
14 990 Kč / ks 19 990 Kč / ks od 14 990 Kč / ks 12 388,43 Kč bez DPH 16 520,66 Kč bez DPH od 12 388,43 Kč bez DPH
IsoTek EVO3 Elite Cable

EVO3 Elite je špičkový napájecí kabel, který využívá jedinečnou geometrii 7 žil, vysoce čistou měď a vysoce čistý FEP pro dosažení ohromujícího výkonu. Je ideálním upgradem pro zdrojové komponenty, přehrávače CD, hudební servery, převodníky DAC nebo předzesilovače. Elite je vhodný pro použití s malými až středně velkými výkonovými zesilovači. Pro velmi velké výkonové zesilovače je však nejlepší volbou EVO3 Optimum.

Elite nabízí vynikající rozšíření a velký frekvenční rozsah. Snižuje úroveň šumu a poskytuje výjimečně stabilní zvukovou scénu. Jedná o špičkový kabel za velmi rozumnou cenu.

KONSTRUKCE: Vodiče mají paralelní konstrukci s mírným zkroucením. Tato osvědčená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

Isotek_EliteCut

A) Vodiče: 99,9999% OFC vodiče nabízejí výjimečnou úroveň čistoty se zvýšenou vodivostí. Je u nich menší pravděpodobnost, že se časem přeruší nebo znehodnotí. Stříbro je vynikající vodič a v kombinaci s vysoce čistou mědí nabízí působivé elektrické vlastnosti.

B) Dielektrikum: Teflonové dielektrikum FEP (izolace) je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysokou odolnost proti praskání pod napětím a nízký koeficient tření. To z něj činí výjimečné dielektrikum. FEP je dobrou volbou z hlediska bezpečnosti při teplotě i elektrické izolaci.

C) Výplň: Bavlněná výplň zajišťuje vnitřní pevnost kabelu a snižuje mikrofonii. Bavlna má také vynikající dielektrické vlastnosti, dokonce nejlepší ze všech pevných materiálů.

D) Ovinutí: Před nanesením pružného PVC pláště se k zajištění konstrukce a vytvoření bariéry používá mylarový obal. Přídavek mylaru a bavlny vytváří s PVC nárazník, který zachovává jeho výjimečné dielektrické vlastnosti.

E) Stínění: Uzemněné OFC stínění zajišťuje maximální potlačení RFI. To zabraňuje tomu, aby společné síťové rušení ovlivňovalo napěťový a nulový vodič.

E) Vnější plášť: Jako vnější plášť se používá PVC, které zajišťuje vysokou pružnost a mechanickou pevnost.

Povrchová úprava: Kabel Elite je zakončen na zakázku vyrobenými audiofilskými konektory IsoTek z pevného OFC s vodiči pozlacenými 24karátovým zlatem. Ty nabízejí nejlepší výkon a jsou méně náchylné k poškození.

IsoTek_Elite_hifisound.cz_web

Koncovka standardně IEC C15,  lze dodat na zakázku také IEC C19.

Podobné produkty